Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobban teljesít?

Magyarország jobban teljesít?


2014. nov. 26. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nincs tv-m, nincs pénzem autóra, üdülésre, és váratlan kiadásokra!
2014. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valaki tudna hiteles forrást mutatni arról, hogy mi számít súlyosan nélkülözőnek? Mert én valahol azt olvastam, hogy 14 pontból 5-nek kell sérülnie, a videóban az van, hogy 9-ből 4..

Ez így elég relatív, az egyik értelmezés szerint súlyosan nélkülöző vagyok, a másik szerint csak nélkülöző..

2014. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A videóban leírt a lényeges, mert az az EU féle számítás.


Amiről te beszélsz, 15 pontból 5 azt valamelyik magyar cég csinálta az állam megbízásából

2014. nov. 26. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

-Nincs autom, mivel tokeletes a tomegkozlekedes.

-Nincs mosogepem, mivel a tarsashaz kozos mosokonyhajaban van egy amit kozosen hasznalunk.

-Kb 3 eve nincs tv a lakasban, internetet hasznalok, mivel szinte az osszes tv ado online is nezheto.


Ezek szerint nelkulozesben elek, kozben pedig atlag felett keresek.

2014. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

"Magyarország jobban teljesít?"


A gazdagoknak mindenképpen.


De lennénk itt 8-9 millióan akik nem ilyen szépnek látjuk a helyzetünket.

2014. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Magyarmanó ***** válasza:
57%

Digo!


Itt az van, hogy van e pénze az adott dolgokra nem az, hogy van e neki, ha megint provokálni akarsz akár már most el is mehetsz innen...

2014. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:38

ezen gondolkoztam én is, én súlyosan nélkülöző kategóriába esek (ez nem tűnt fel eddig, hogy ennyire szar lenne az életem)

Azt el is felejtettem, hogy mosógépem sincs saját, mert a tulajdonosé, elég szar, de nincs pénzem magamnak venni..

Esélyem sincs autóra összeszedni pénzt, a váratlan kiadásokhoz kölcsön kell kérnem ismerőstől, amit alig tudok utána hónapok alatt megadni, nincs tv-m mert feleslegesnek tartom, hogy arra költsek, a havi 2500ft-s nettel sokkal jobban járok. És esélyem sincs üdülni elmenni, mert semmi megtakarított pénzem nincsen, és már nem egyszer kölcsön kellett kérnem arra, hogy csekket tudjak befizetni..

most akkor súlyosan nélkülöző vagyok? 10 ismerősömből 8 így él mint én, ezért tartottam furcsának ezt a videót!

2014. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
6#, megint? :)
2014. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Az ország virágzik hála a fidesznek.
2014. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

ma 20:21


Te egy Fideszes bot vagy? XD

2014. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!