Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajotok van a stadionokkal?

Mi bajotok van a stadionokkal?

Figyelt kérdés

Komoly érvek állnak az építkezések mögött.

Komoly érvek állnak az építkezések mögött.

https://www.youtube.com/watch?v=D1k_DBOBZZM&index=22&list=UU..



2014. nov. 25. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy mit szólnál ha nincs elég pénz kajára, a gyerekeknek ruhára és gyógyszerre, a nagylányod aki élsportoló lehetne és sikeres, nem kap megfelelő támogatást - erre az asszony meg vesz magának egy társastánc bérletet, miközben tehetségtelen és kétballábas.

Hát kb. ez.

2014. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

énem értem mi balyuk van asz embereknek a stadionok épitésével, azért csinája orbán hoty nekünk legyen jó és sok fiatal ne vándoroljon ki londonba meg angolországba. éjen a fidezs és a stadiunok

ui. A videóból kiindulva szarkasztikusnak mertem vélni a kérdést így ezt folytatva válaszoltam

2014. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 23:28

de lehet hogy tényleg a stadionok mijatt vándorolnak az emberek Angolországba?

2014. nov. 25. 23:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak részben gond az építésük. A nagyobbik baj az, hogy a nép pénzén kell fenntartani néhány kiváltságos számára!

A fenntartási költségek óriásiak!!!

És nem lehet nyereségessé tenni, mert annyi rendezvényt lehetetlen megrendezni. A szegénység okán egyrészt. Így is annyi ünnepély van az országban, hogy lassan minden napra jut 10!!!

2014. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a baj hogy a mi pénzünkből éppíttet stadiont falábúéknak. Ha ennyi felesleges pénze van, osztogassa szét, és akkor lenne mindenkinek normális kaja, autó, telefon, szükség esetén hangszer, stb. De az túl logikus lenne.
2014. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Építsenek stadiont a focizó gyerekek szülei pénzén!


Más sportokra kellene helyezni a hangsúlyt!

Amiben jók a magyarok.(pl vízilabda)

Talán egy uszoda építése kevesebb pénzbe kerül,mint egy focistadion.


Válságban viszont nem tartom eleve szerencsésnek,hogy a sportot támogatjuk.

Egy átlag embernek pl sok pénz egy havi konditerem bérlet is,itt a baj.

2014. nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A magyar foci siralmas...ezért néző közönség is alig jár ki foccimicsekre szinte üresek a lelátók.

Nincs annyi rendezvény amennyi stadion felépül (újra) hogy ténylegesen szükség szerű legyn ebe pénzt ölni.

Szóval felesleges dolgora mennek az adófizetők milliárdjai.

2014. nov. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Feleslegesek, drágák, és csak egy szűk rétegnek készülnek. Ettől még lehetne építeni ilyeneket, de közben a kórházak dőlnek össze, az orvosok mennek nyugatra, az emberek szegényednek.


A stadion az orbán rendszer jelképe.

2014. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk normális utak jobban kellenének

Egészségügybe is kell a pénz

Oktatásba se ártana meg meg itt színvonalat emelni

Soroljam még?

2014. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha számodra vannak komoly érdek, akkor olyan mértéken nem gondolod végig, hogy nekünk itt fölösleges minden szó. Te hinni akarsz és nem gondolkodni.

Hát higgy, nem gátollak. Csak szólok, hogy megtalálom a módját, hogy a stadionok ellenére is jó legyen nekem. De mivel ez nekem sok energiámba telik, hiszen a hozzád hasonlók okozta nehézségeket is le kell győznöm, ezért a te segítésedre nem jut energiám. Vagyis meg ne halljam, hogy nem vagy elégedett, mert nem fogom meghallani.

2014. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!