Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg fogja érezni a CBA a...

Meg fogja érezni a CBA a bojkottot?

Figyelt kérdés

Akármennyire is tolja a fidesz a CBA szekerét, az emberek tudnak tiltakozni ellene, azzal hogy ha tehetik nem vásárolnak a CBA -ban.


Most indult egy kezdeményezés a facebookon, pár órája beléptem a csoportba, most már ezerrel több tag van azóta.


Én eddig se jártam a CBA -ba, de most már tudatosan kerülöm.


Egyébként semmi bajom velük, csak azt gondolom kereskedjenek tisztességesen, legyen jó áru, megfelelő kiszolgálás és azzal nyerjék meg az embereket maguknak, ne azzal hogy minden törvényt úgy alakítanak hogy a CBA gazdagodjon belőle a többi meg fizessen csak mert nem fidesz közeli.



2014. nov. 25. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Az emberek eddig is alig vásároltak a CBA-ban, pont erre kellett az őket előnyökhöz juttató törvényt megalkotni a multik ellen.


Nem hiszem, hogy aki eddig nem ment be a CBA-ba vagy a Coop-ba, mert drága, nincs választék, koszos, rohadnak a zöldségek és a húsok, az majd ezután nagy örömmel fog ott vásárolni...

2014. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

"kereskedjenek tisztességesen, legyen jó áru, megfelelő kiszolgálás"


És te hol vásárolsz ez alapján a 3 kritérium alapján, az aldiba, a lidlben, a tescoban vagy az ósönben? Röhög a vakbelem.

2014. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szántóvető ***** válasza:
63%

nem.

(nem hallottam róla,a netet megnézve nem látom át hogy mi ez az egész.Magyar termékeket vásárolok továbbra is,ha úgy jön ki a lépés akkor a cba-ban.itt vidéken nehezen tudom elképzelni a tömeges létszámú,tartós bojkottját az üzletláncnak.)

nem emlékszem hogy az 1990-es taxisblokád óta meghátrált-e az aktuális kormány valamilyen tiltakozás hatására,emiatt az akció miatt biztosan nem fog.

2014. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

A bojkott a hozzá nem értők álmodozása.

Ha problémád van, oldd meg azonnal. Szólj az üzletvezetőnek, tégy a konkrét dolog ellen, sokkal hatásosabb. Magadnak is, a többieknek is. Vannak termékek, amik hiányoznak onnan. szoktam reklamálni, már jó néhány kapható. Vannak, amelyek drágábbak, mint másutt. Nyilván nem csak nekem. Tájékoztatom a vezetőt, hogy ennyiért rám ne számítson, de megmondom neki, hol mennyi. Ez is sok terméknél bejött. Persze nem mindig, de ez sem zavar, mert realista vagyok.

2014. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem érezheti, mivel nagyon sokan vannak, akik nem likeolgatnak, de bojkottálják.


Én már 10 éve nem vásárolok CBA-ban és ismerőseimet is rávettem.


Egyik haverom egy faluban lakik, ahol csak egy cba van, de kb. a komplett falu inkább beül a kocsiba és elautózik az Auchanba vagy a Tescoba, mert ők is bojkottálják. Akinek meg nincs autója, az is másokkal elmegy, a mindennapi dolgokat meg a kisboltban megveszik az emberek. Milyen fura is hogy a kisbolt folyamatosan bővül, a cba meg bezárt :D

2014. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az Aldi az én meglátásom szerint fényévekkel előzi meg színvonalban a CBA -t. Nálunk az egyik legszínvonalasabb szupermarket. A maga nemében szerintem teljesen rendben van. Persze a piac, a termelői boltok, a hentesek a maguk szegmensében jobbak, de ha szupermarketet a szupermarkettel hasonlítjuk össze nálam az Aldi és a Lidl a legjobb. A CBA a végszükség esetén kategória.


Az meg szerintem nem a vevő dolga, hogy kioktassa a boltvezetőt, se időm, se kedvem hozzá. Kap ő fizetést, legyen csak tisztába vele hogyan kell kereskedni.

2014. nov. 25. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egyetértek, bár én nem ismerem az aldit, de a lidl tényleg fényévekkel jobb, nem hiába neki van Magyarországon a legjobb minőségbiztosítása.
2014. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pár évig dolgoztam cba-ban. Oda csak azok járnak, akik:

-valamit elfelejtettek megvenni a hiperben

-nyugdíjasok és ott laknak a környéken és nincs kocsijuk, lehetőségük máshol vásárolni

-nyugdíjasok és baromira unatkoznak

-elvadult hősmagyar megszállottak, akik azt hiszik, attól, ha ott vásárolnak, jobb lesz a világ

-nyugdíjasok, akik elkísérik a nyugdíjas barátaikat


A családban mi is beszéltünk erről, hogyan változnak majd a vásárlási szokások. Majd elintézzük hétköznap este, vagy szombaton. Meg lehet oldani. Sokkal olcsóbb hiperben vásárolni, vagy a Lidl-ben sokkal jobb minőségűek a termékek, hű maradok a megszokott helyeimhez.

Legalább vasárnap kénytelenek leszünk együtt programolni.


Nem értem, ki volt az a "lángelme", aki azt számolta ki, hogy ettől sokkal jobb lesz a cba-nak vagy a kormánynak vagy tudomisén kinek...

2014. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most, hogy kicsit lecsengett a cba bojkott, nyilatkoznék...:D

Nem, nem éreztük meg, sőt úgy vettük észre, többen járnak vásárolni :)

Az ellenzők ugyanis megnőttek :)

Úgyhogy köszönjük nektek, hogy ezt így kitaláltátok, további ugyanilyen sikeres működést..:D

2015. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!