Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hónap melyik részén kezded...

A hónap melyik részén kezded érezni, hogy már nagyon kell a következő fizetés, mint fuldoklónak a levegő?

Figyelt kérdés
Én fizetési hó kb harmadik hete után.
2012. febr. 28. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már 2 hét után.Pedig spórolunk mindenen.
2012. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs fizum, de annak ellenére hogy a havi 150en beszalad, folyamatosan bukdácsolok!
2012. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Én nem érzem, ugyanis nem szórom a pénzt és persze tudok bánni a fűtés és villany használatával is, nem úgy ahogy sok ember aki panaszkodik a 30.000 Ft-os gázszámláján, közben meg 30 fok van a lakásban, mellette meg nyitva az ablak.
2012. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Drága kedves utolsó: nem tudom, hogy hol élsz... én például panellakásban lakok, olyanban ahol nincs fűtésszabályzó, télen rendszeres a 30 körüli fűtésszámla és egyszerűen nem tehetek ellene semmit, hiszen nem szabályzós!

Másik oldalról szüleim családi házban laknak vidéken, nem kell nagyra gondolni, az egész 150 nm, amikor építették még 4-en laktunk benne. Náluk egész télen nincs több a házban 20-21 foknál, sőt: éjszaka, illetve napközben amikor nincsenek otthon akkor lenyomják 18 fokra, ergo azt hiszem egyáltalán nem mondhatod, hogy meleg van, ennek ellenére szerintem nagyon boldogak lennének, ha CSAK 30000 Ft lenne a gázszámlájuk!

2012. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3.szerint nyilván nem kell panelba költözni...


Nálunk is elég hüvös van, hiába van minden csukva,így is 35000 a gázszámla.Pedig egyedi fűtés.Esetleg ne lakjak házba, menjek barlangba?!

2012. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahol gyerek van, ott nem nagyon lehet/szabad a fűtéssel, vízzel spórolni.


Kérdésre a válasz: ha nincs kiadás, akkor még félre is tudunk tenni.

2012. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok! Én egy sima, átlagos 70 m2-es lakásban lakom, átlagban kellemes 22 fok körüli hőmérséklet van a lakásban, a gázszámlám pedig 11.000 Ft, nyáron pedig 8500 Ft. (Egyedi fűtésem van és a lakás kívül-belül hőszigetelt a legújabb technológiákkal.) Ugyanitt a villanyom mindössze 8500 Ft.
2012. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62 négyzetméterre heti 8.000 Ft-os gázkártya töltéssel kb. 20 fokom van.Őszintén, nincs melegünk és nem is pazarlunk.Szellőztetésnél teljesen letekerem a gázt.Elmondom nektek,hogy villannyal jobban megéri fűteni,már négy ismerősömék tértek rá,mert a gázszámlájuk 30 ezer alatt nem volt.
2012. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván én sem hobbiból lakok hőfokszabályzó nélküli panellakásban, hanem azért, mert az egyedi fűtéses lakások, főleg ha még szigeteltek is, akkor közel másfélszeresébe kerültek volna ennek, arra viszont nem futotta volt...

Persze, én is örülnék az ilyen jellegű fejlesztésekhez, sőt valamilyen mértékben még anyagilag támogatni is tudnám, de egy panelházban ahhoz, hogy ilyen fejlesztés történjen az összes lakónak hozzá kell járulni és felesleges 3-4 millió forintom, amiből egy egyedi fűtéses, szigetelt lakásba költözhetnék pedig nincs és előreláthatólag a közeljövőben nem is lesz...ennyi

2012. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én nem érzem, ugyanis nem szórom a pénzt és persze tudok bánni a fűtés és villany használatával is, nem úgy ahogy sok ember aki panaszkodik a 30.000 Ft-os gázszámláján, közben meg 30 fok van a lakásban, mellette meg nyitva az ablak."


Mi idén cseréltük le a gázt fatüzelésre. Az egész fűtési szezont annyiból megúsztuk, mint máskor egy téli hónapot. És azért nem mindegy. Hihetetlen drága a gáz, aligha éri meg tüzelni vele. Mi például úgy fizettünk rengeteg pénzt, hogy mindig fáztunk, most meg még akkor is jó idő volt, mikor a leghidegebbek voltak. Azért nagyon nem mindegy.

2012. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!