Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fognak már végre a...

Mikor fognak már végre a szeretett és védett cigányaink is dolgozni?

Figyelt kérdés
Adót fizetni, értéket teremteni?
2010. jan. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám, hogy szeretettek és védettek a cigányok. A többségük nagyon nyomorúságos körülmények között él. Az viszont már igaz, hogy nem munkából. Hogy miért nem dolgoznak? Hát azért, mert a multiglobál munkamegosztásból ők a (munka)kultúrájuknál és egyéb adottságaiknál fogva kiesnek. És most azt látom, hogy egyre távolodnak még az elméleti lehetőségétől is annak, hogy ebbe a világba integrálódni tudjanak. A magyar állam ebben az elmúlt 20 évben ebben az ügyben semmit nem tett, és most sincs semmi elképzelése, programja senkinek. Így viszont ne csodálkozzunk, hogy nyakunkba dőlt az a probléma, hogy egy egyébként is nyomorgó országnak lassan 1 millió esélytelen és munkára alkalmatlan embert kell eltartania. De még egyszer mondom, ne irigyeljétek ezeket az "eltartottakat", mert borzalmas körülmények között élnek. Aki nem hiszi, nézze meg, ha tudja, vagy a neten is találhatók itt-ott dokumentumok erről.
2010. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

én szarnék bele, hogy segélyekből élnek, engem spec nem ez zavar elsősorban, hanem az, hogy kötekednek, agresszívek állatiasan viselkednek.


ez még csak egy dolog lenne, mert sok magyar is ilyen, viszont cigányra nem emelhetsz kezet önvédelemből sem, mert téged vesznek elő. nah ez az ami nagyon zavar.


a kormány rohadtul szarik a romák sorsára ez tuti. Viszont a romák is szarnak bele a világba, érettségizzen le és tanuljon, érettségizzen le rendesen jó jegyekkel, és már más a véleményem. De amíg a 8 általánosra se képesek mert nem érdekli őket, addig nem tudom sajnálni.

2010. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

19:53 a k.urva anyád

egy náci

2010. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy mindig azt mondják, hogy a többségi társadalom így meg úgy, meg nem alkalmazzák őket, meg megkülönböztetés, divatos szóval diszkrimináció (lazán köpik ezt a szót), de én nem láttam az elmúlt 20 évben olyan kezdeményezést, melyet a cigányok maguk indítottak volna annak érdekében, hogy jobb legyen a SAJÁT életük. Ismétlem, a SAJÁT életük!!! Mindig azt várja mindenki, hogy a többség tegyen valamit, de az nem lenne elvárható, hogy maguk is tegyenek valamit önmagukért???
2010. jan. 29. 08:38
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy te csak nem forogsz :D
2010. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
75%
gyorsan leestél 40%-ra a 62%-ről te felnőtT!:)
2010. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
szerinted nem szarom le:D az észt nem % ba mérik. De ha te ebben hiszel akkor csak maradj ilyen hülye.
2010. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

valóban nem az itteni százalékokban, de amikor valaki naponta zuhan egy csomót, akkor abból lerí, hogy az oldalon a többség nem viseli el:)


vagyis valóban hülye lehetsz, ennyi lepontozó nem tévedhet;)

2010. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
leszarlak ez egy netes oldal te itt éled ki magad amíg nekem nőim vannak.És olyanok akiknek van saját gondolatuk is :D te meg egy kocka vagy
2010. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz:soha
2010. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!