Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fognak már végre a...

Mikor fognak már végre a szeretett és védett cigányaink is dolgozni?

Figyelt kérdés
Adót fizetni, értéket teremteni?
2010. jan. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
11%
Majd ha kapnak munkát, nagyokos...
2010. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
12%
Közöttük is vannak, akik dolgoznak, és vannak, akik nem. Utóbbiak elhelyezkedési lehetőségeit javítaná, ha képeznék őket, illetve megfelelő munkalehetőség lenne számukra.
2010. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak ha befogjuk őket...
2010. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
76%

ma 17:36

munkát senki sem kap. keresi, kutat utána, interjúkra jár...

ez már nem a kommunizmus!

2010. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
90%

17:38

egy táborba aminek a felirata


"a munka szabaddá tesz"

2010. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Első:

Hát te tényleg még a múlt rendszerben élsz. Te is csak úgy "kaptál" munkát? Jó neked. Én legalább tanultam érte, és mentem utána.

2010. jan. 28. 17:49
 7/51 anonim ***** válasza:
82%
nem kapnak munkát mert nincs csak 8 általánosuk, na nem is ezzel van a baj, csak így segédmunkásnak, meg sepregetni, kukákat gyűjteni, mosogatni veszik fel az meg nem jóóóóóó nekik. Meg amúgy is érettségivel is a magyar a vasútállomáson sepreget.
2010. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Na nehogy már mi tanuljunk helyettük?
2010. jan. 28. 17:52
 9/51 anonim ***** válasza:
86%

Igen,a nagyon nagy részük tényleg tipikus putris népség,aki lusta dolgozni,és segélyekből él,de én ismerek olyat is aki eljár dolgozni,eltartja a családot,tiszta és rendes,van szakmája,stb.

Egyébként egyet kell értsek azzal,hogy a ami világban még a magyar is nehezen helyezkedik el,szinte már tanulsz sem érdemes,ide jutottunk.Aki ezt nem hiszi el,az majd elhiszi akkor,mikor majd a szalag mellet tis leépítenek,meg az irodai körökben is a munkahelyén!

2010. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy sokak nem is akarnak munkát keresni mert családi pótlékból és segélyből sokkal jobban megélnek a dolgozó adófizetők pénzéből. Ezt hívják úgy hogy élősködés.

Akkor adnék nekik segélyt és családi pótlékot ha van folyamatosan munkájuk. Máshol ez így működik, és nem dédelgeti agyon őket máshol az állam. A mi politikusaink meg nyalják a seggüket a dolgozók nyelvével, mert kell nekik a szavazat. Minden párt egy követ fúj ebben a témában.

2010. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!