Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fognak már végre a...

Mikor fognak már végre a szeretett és védett cigányaink is dolgozni?

Figyelt kérdés
Adót fizetni, értéket teremteni?
2010. jan. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
73%
akkor ha nem kapnak segélyt, lakhatásit stb. ha nem tartsuk el őket életük végéig mert addig szülnek míg tudnak életükben.
2010. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
0%

Jól belemagyaráztál mindent a váalszomba, de kis agymosott provokátor... utod jól, hogy mire gondoltam. Jiába keres valaki munkát, ha nem kap. A magyarok között is van, akinek nincs képzettsége. Velük mi van? Két dolgot mondhatsz: A. Nekik sincs munkájuk; ezek szerint ugyanz igaz rájuk, amit a romákról mondasz. B: ők találnak munkát. Akkor ezek szerint ők könnyebben kapnak munkát, mint a romák. Khm, khm...


Egyébként a múlt rendszerről annyit, hogy még nem voltam felnőtt a rendszerváltás idején.

2010. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sose. Ilyen is van, mint ahogy olyan is, hogy mikor fognak a halak bemenni a boltba kenyérért?

Soha.

2010. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim válasza:
88%

18:02

Na ne már, miért nem tanult normálisan és akkor kapna munkát. Nézd meg hogy a mai iskolákban milyen eredményeik vannak az az igazság nem is akarnak kiemelkedni ebből (tisztelet a kivétel, akiket meg sajnos hamar lenéznek). Amúgy is nehogy már azért kapjon valaki többlet pontot a felsőoktatásba való bejutáshoz mert kisebbség. Ha akar úgy is tanulni fog. Ha szeretne munkát kapni akkor képezze magát a segélyből nyugodtan megtehetné, csak ahhoz már tenni is kéne valamit ami a mi hazánkban nem módi, és ezt nem csak a romákra értem.

2010. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
84%

ma 18:02

vagy esetleg

c) vagy pedig 10gyerek(meg az utánuk járó családi pótlék) helyett megpróbálnak munkát keresni, takarítani itt-ott, szórólapokat hordani...

2010. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
77%

1. nem ártana0, ha befejeznék a 8 általánost

2. tanuljanak szakmát

3. a munkát keressék, ne a kibúvót alóla


Amúgy reálisan nézve a dolgokat, nem valószínű, hogy valaha is elmennének dolgozni. Megélnek így is. Ha megvonjuk tőlük a segélyt, nincs annyi munkalehetőség, hogy mindnek jusson, mert képzetlenek, és nincs szükség 800 ezer utcaseprőre. Egyébként is hajlamosabbak a bűnözésre. Náluk ez dicsőség. Ha a büntetési tételeket emeljük, börtönbe jutnak, ahol meleg van, és enni kapnak. Ha pedig nehezebb életkörülményeket biztosítunk a börtönökbe, még ránk húzzák, hogy nácik vagyunk (ha eddig nem tették volna meg), és haláltáborokat létesítünk.


Zanzásítva: SOHA!!!

Valószínűbb, hogy ha itt már nem tudnak úgy élni, ahogy most, inkább továbbállnak, minthogy dolgozzanak... nekem ez a verzió tetszik leginkább.


(az elenyésző kisebbséget, akik dolgoznak, nem tartom cigánynak)

2010. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
30%

,,Nem csak a romákra értem."

Fogadni mernék,ezt annak tudatában jelentetted ki,hogy Neked van egy kis jól fizető állásid,amit TE biztosnak gondolsz.Viszont ha hétfőn közlik majd Veled,hogy többet nem kell jönni dolgozni,és naponta küldözgeted cv-ket,meg sorszámot kell tépned a Munkaügyiben,akkor majd lefelé görbül a kis szád.Isten hozott a való világban!

2010. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:
70%
Nem tudom miért akadtál ki de igen nagyon sok magyar is várja a sült galambot. Sajnálom azokat akik próbálkoznak, és nem találnak munkát, ők nem tehetnek róla, ezen felül sajnos nem tudok mit tenni ellene ha tehetném akkor megváltoztatnám. Annyit tudok csinálni, hogy elmegyek szavazni dehogy sem az MSZP-re sem a FIDESZ-re sem pedig a jobbikra nem szavazok az biztos.
2010. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim válasza:
100%

Soha,míg kapják a jó kis pénzt a semmittevésért,nem fognak menni,jó az nekik ha eltartja az állam,ha meg megvonják akkor irány a ombucman,mert kirekesztik őket,mert ők kisebbség,megy ez nekik,hogy hogyan zsarolják a náci paraszt Magyarok őket,akiknek a Hazájukban élnek sajnos.. :(

ahogy írta már valaki: A munka szabaddá tesz.. :)

2010. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Én meg úgy veszem észre, hogy nekik ez marha jó dolog, magasan tojnak a fejünkre, és kiröhögik azt, aki dolgozik.
2010. jan. 28. 18:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!