Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a nagymamámmal?

Figyelt kérdés
Nagymamám egész nap az ATV-t nézi, de már az egész napja erről szól. Makacs MSZP-s és folyamatosan Gyurcsányt isteníti, hogy az ő idejében mennyire jobb volt a nyugdíjrendszer. A legdurvább eset akkor történt, mikor tavasszal megkérdezte, hogy kire szavazok, és mondom, hogy a Jobbik mellett tettem le a voksom ő meg erre elsírta magát, hogy nem hiszi el, hogy az unokája egy olyan pártot támogat, akik rasszisták, és ha ők kerülnek hatalomra a csendőrség mindenkit megver meg megfélemlít és az ATV-n látta, hogy kidobják az EU-s zászlót az ablakon. Bármit próbáltam elmondani neki a Jobbik programjáról, elmagyarázni az érveimet ő csak sírt és a rasszizmussal jött folyamatosan. Azóta is felhozza sokszor. Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. nov. 14. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk ő valószínűleg emlékszik még, milyen is volt az a Csendőrség, amit a Jobbik annyira vissza akar hozni...
2014. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Semmit nem tudsz igazán, max. ha kivágod a tv-t az ablakon. :)

Azért szeretik a nyuggereket minden "oldalról" mert könnyebben befolyásolhatóak.

2014. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi szoktuk neki mondani, hogy nem csak egy tévécsatornát nézzen, hanem mindegyiket felváltva, mert mindegyik hazudik, de ha mindegyiket nézi, össze tudja magának rakni, amit szeretne. :) Amúgy nevetve elkezdünk beszélni az időjárásról, arra meg hogy kire szavaztunk nem is válaszolunk.
2014. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10-es


""Bárcsak az ATV-t nézné""


Minek?

A HÍR TV-én a fidesz hazudik az ATV-én pedig a baloldal hazudozásai - ferdítései mennek.

2014. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!