Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Bejött a házba egy gigantikus...

Bejött a házba egy gigantikus molylepke! Nagymamámmal vagyok itthon. Ha látnátok mit csináltam?

Figyelt kérdés
Mivel rossz a szobaajtóm ezért betömködtem pzs-vel, (gyengébbek kedvéért papírzsebkendővel) alul, felül az ajtó réseit. Mivel tudnám kipaterolni a molyt? :D

2014. aug. 14. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mért nem ütöd agyon?
2014. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

1. Szépen kihajtogatod a pzs-t.

2. Megfogod vele óvatosan a molylepkét.

3. Kidobod az ablakon.

Szívesen.

2014. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert amikor megpróbálom leütni, elrepül.. próbáltam már csapdába csalogatni is, de nem sikerült. :/
2014. aug. 15. 00:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fújd le ablaktisztítóval vagy hajlakkal (ha nincs rovarirtó spray). Az meg fogja bénítani, le fog esni a földre, ott meg agyonvághatod.
2014. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dezodor a képébe a dögnek! :D
2014. aug. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Úristen, mennyi szadista barom állat... szerencsétlen lepke nem árt senkinek, még csípni se tud, erre fujkálja le meg üsse agyon? Betegek vagytok... rögtön robbantsátok fel a bolygót is, mert élnek rajta rovarok...
2014. aug. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
79%
Vegyél egy nagy műanyag tálat, de inkább széles legyen, és amikor ott a moly (pl. Falon), rakd rá, majd pedig egy hasonló nagyságú magazint szorits a tál alá (hogy ne szökjön ki belőle... Duh) és ha egy ablak közelébe érsz, engedd el és egy toló mozdulattal nyisd szét a tálat és magazint, vagy akármilyen tetszőleges nagy lapos tárgyat... Remélem részletes voltam
2014. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gigantikus molylepke :-)

Amikor megláttam a kérdés elejét, azt gondoltam, az lesz a folytatás, hogy rászállt a ruhásszekrényre, az összedőlt alatta, és a gigantikus moly nekiállt felzabálni a ruhátokat.

Ha egy gigantikus molylepke behatolt a lakásotokba, hívd a rendőrséget, majd ők elfogják...

2014. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
6: Hát nálam jelenleg rengeteg molylepke van sok-sok molykukaccal, de eszemben sincs terelgetni őket, ha jön egy, 2 tenyérrel összecsapom őket és kész. A kukacot szalvétában összenyomom és kidobom.
2014. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Nálam is sok van, de békésen elvannak, röpködnek a lámpán meg a falon, aztán egy idő után meghalnak maguktól...
2014. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!