Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerint a 4 gyermekes...

A Jobbik szerint a 4 gyermekes családmodell lenne a megfelelő. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Így akarná megállítani a népességfogyást itthon.

1. ehhez olyan fizetés kell ami ezt lehetővé teszi

2.Szerintem a Jobbik is tudja,hogy abból a 4 gyerekből előfordulhat,hogy nem mindegyik heteroszexuális( nagyon ritka az,ha a 4 gyerekből mind a 4 heteroszexuális.)

3. Feltételezzük,hogy marad 3 gyerek,akik heterók.

Szerintem kb így akar a Jobbik kalkulálni,ezért mondanak 4-et,mert tudják őkis,hogy abból nem mind az ellenkező nemet fogja szeretni.


2014. nov. 8. 17:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
24%

20#


Pont azért kell a 4 gyermekes modellt erőltetni, mert nem mindenki házasodik meg, nem minden nőnek lehet gyereke.


Emiatt a 4 gyermekes modellel elérhetővé lenne a 2,1-2,2-es érték.

2014. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban tenné a Jobbik, ha valami olyan tervvel állna elő, ahol a nőket otthon lehetne tartani, hogy a gyerekekkel foglalkozzanak (és nem fillérekért). Mert így tényleg bukó, ha mindkét fél dolgozik, és utána félhullán még 1-2-3-4 gyerekkel is foglalkozzanak. Szerintem így ideális: kenyérkereső férj, háztartásbeli nő.
2014. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Na ja.Ez csak úgy menne,ha a nő otthon marad,de akkor a férjnek el kell tudni tartani 5 embert...Ehhez kb havi fél millás nettó fizu kell(és akkor nem is modtam sokat).

Meg minimum egy 4 szobás lakás...Folytassam...?

2014. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!