Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerint a 4 gyermekes...

A Jobbik szerint a 4 gyermekes családmodell lenne a megfelelő. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Így akarná megállítani a népességfogyást itthon.

1. ehhez olyan fizetés kell ami ezt lehetővé teszi

2.Szerintem a Jobbik is tudja,hogy abból a 4 gyerekből előfordulhat,hogy nem mindegyik heteroszexuális( nagyon ritka az,ha a 4 gyerekből mind a 4 heteroszexuális.)

3. Feltételezzük,hogy marad 3 gyerek,akik heterók.

Szerintem kb így akar a Jobbik kalkulálni,ezért mondanak 4-et,mert tudják őkis,hogy abból nem mind az ellenkező nemet fogja szeretni.


2014. nov. 8. 17:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne nagyon ritka, hogy a 4 gyerekből 4 heteró lesz? Van valami tanulmány, ahol ezt olvastad?


Egyébként a véleményem az, hogy én nem akarnék négy gyereket. Már a kettő is határeset és itt nem csak a pénzről van szó.


Ezen felül akkor nem ártana, ha a nők újra otthon maradhatnának (vagy a férfiak, nekem tök mindegy) és foglalkozhatnának a gyerekekkel. Nem megoldás az, hogy a gyerekek elmennek az oviba, a szülők meg lehúzzák az x óra munkát, aztán amikor hazamennek, mindenki hulla és még foglalkozni kell velük a fárasztó munka után.


4 gyerekkel rengeteg munka lenne, ráadásul durván 10-12 év gyes/gyed után ki fogja a szülőt újra alkalmazni?

2014. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

"Így akarná megállítani a népességfogyást itthon. "

Ez így igaz, ma csoda ha egy magyar gyereket vállal, nemhogy még 2, 3 vagy több gyereket... Sőt, egy gyerek se biztos hogy megéri a felnőtt kort, vagy felnőtt korában utódokat nemz, vagy mai helyzetben hogy Magyarországon marad...


"1. ehhez olyan fizetés kell ami ezt lehetővé teszi "

Ez is igaz...


"nagyon ritka az,ha a 4 gyerekből mind a 4 heteroszexuális"

Innentől kezdve hülyeség...

2014. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy a 4. gyerek meleg lesz? :D

A homoszexualitás éppen azok körében sokkal gyakoribb, akik nem a hagyományos, ideális családban nőnek fel, hanem szülők nélkül, csonka családban vagy pedig gyermekkorban szexuálisan zaklatják őket.

2014. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

3#


Nem csak.

Olyan családokban is, ahol a szülőkkel valami gubanc van, például alkoholista apuka, skizo anyuka...stb

2014. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"A homoszexualitás éppen azok körében sokkal gyakoribb, akik nem a hagyományos, ideális családban nőnek fel, hanem szülők nélkül, csonka családban vagy pedig gyermekkorban szexuálisan zaklatják őket."


Ezt te hol hallottad??

A homoszexualitás az anyaméhben már eldől,de ne foglalkozz vele.Senki nem lesz úgy meleg,hogy nah "én holnaptól meleg leszek" ez nem így működik akárhogyan is próbálják sokan beállítani.

Az meg,hogy egy gyerek családban nő fel,attól még ugyanúgy meleg,ha már az anyaméhben eldől,Szóval a elméleted itt meg is dőlt.

2014. nov. 8. 17:40
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

"A homoszexualitás az anyaméhben már eldől"

A tudomány mai álláspontja szerint nem tudjuk, de az a legelfogadottabb "köztes válasz" a sok elmélet közt, hogy a hajlamosság veleszületett, onnantól empirista a folyamat. De ha te erre az anyaméhes dologra fel tudsz mutatni megcáfolhatatlan bizonyítékokat, akkor jövőre te kapod a Nobel-díjat... :)

2014. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6-os.

Nekem van meleg ismerősöm,és hozzá nem tudna nyúlni egy nőhöz szexuálisan. Biztos,hogy nem csak a hajlam van meg a születéskor,hanem már el is döntődött a dolog.

2014. nov. 8. 17:51
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

4 gyerekes családmodell sok. Legyen 3. (pl csak vegyünk egy átlag auót, 5 személyes, 6 gyerekkel már ilyen téren is több a macera, persze ez csak egy ok)


1. Persze, hgoy olyan fizetés kell és persze az is, hogy az emberek akarják

2. 4 gyerekből mióta csak 3 hetero? Ez egy orbitális marhaság, amivel még egy olyan demagóg párt, mint a jobbik sem kalkulálna.

3. Oké, feltételezzük.

2014. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem tudom miért állítasz be hülyeségeket tényként.


mi hatan vagyunk testvérek,és mindannyiunknak már családja van.


Lehet hogy te bemeséled magadnak hogy 4 gyerekből 1 homoszexuális,de ez nem így van.


"3. Feltételezzük,hogy marad 3 gyerek,akik heterók.

Szerintem kb így akar a Jobbik kalkulálni,ezért mondanak 4-et,mert tudják őkis,hogy abból nem mind az ellenkező nemet fogja szeretni."


Elég erős Heterofóbiád,és üldüzési mániád van. mert ez a feltételezés hülyeség.

2014. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Legfeljebb minden 4.-nek volt már homoszexuális élménye :) De ettől függetlenül lesz gyereke felnőttként :)
2014. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!