Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szerint a 4 gyermekes...

A Jobbik szerint a 4 gyermekes családmodell lenne a megfelelő. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Így akarná megállítani a népességfogyást itthon.

1. ehhez olyan fizetés kell ami ezt lehetővé teszi

2.Szerintem a Jobbik is tudja,hogy abból a 4 gyerekből előfordulhat,hogy nem mindegyik heteroszexuális( nagyon ritka az,ha a 4 gyerekből mind a 4 heteroszexuális.)

3. Feltételezzük,hogy marad 3 gyerek,akik heterók.

Szerintem kb így akar a Jobbik kalkulálni,ezért mondanak 4-et,mert tudják őkis,hogy abból nem mind az ellenkező nemet fogja szeretni.


2014. nov. 8. 17:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Megint én!

Kérdező, nem rossz szándékkal írtam a válaszaimat!

De hogy értsd mire gondolok: Ha az ismerősöd mondjuk a középkorban nőtt volna fel... Ahol a homoszexualitásról nem is hallottak, de aki megpróbálta volna, ki is végezték volna... Akkor ő is nagy családos apuka lenne...

De ezt gondolom nem tudta magáról "mindig is", mondjuk 11-12 éves korom előtt én sem tudtam volna hozzányúlni lányokhoz, de gondolom az ismerősöd se a fiúkhoz...

2014. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Így akarná megállítani a népességfogyást itthon."


Hát a népességfogyás legjobban megállítani márpedig a születések számának növelésével lehetséges.


"1. ehhez olyan fizetés kell ami ezt lehetővé teszi"


Ez nem új, valóban. Nekem csak egy van, kemény lehet négy gyerek, de azért van akinek sikerül.


"2.Szerintem a Jobbik is tudja,hogy abból a 4 gyerekből előfordulhat,hogy nem mindegyik heteroszexuális"


Előfordulhat.


"( nagyon ritka az,ha a 4 gyerekből mind a 4 heteroszexuális.)"


Akkor én ritka családba születtem: anyámék négyen, apámék négyen, anyósomék tizenegyen, apósomék négyen voltak testvérek. Tudtommal egy sem volt homokos. És mindből ember lett, pedig nem könnyű időkben voltak gyerekek.


"3. Feltételezzük,hogy marad 3 gyerek,akik heterók.

Szerintem kb így akar a Jobbik kalkulálni,ezért mondanak"


A Jobbik ilyen hülyeséggel nem kalkulál.


Ez a homo dolog ökörséggé teszi az egész kérdést.

2014. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%

Mi is 4-en vagyunk testvérek és egyikünk sem homoszexuális:d

Igen, ahhoz olyan anyai körülmények kellenek.


Meg, Magyarországon probléma még, hogy a törvények nem védik eléggé a nőket.

Ha fiatal az a baj, mert akkor elmegy szülni, ha gyereke van az a baj.

Ezt törvényileg szabályozni kellene, védeni kellene a nőket, akik gyereket akadnak.


Emellett, népszerűsíteni a részmunkaidős állásokat.


Ausztriában, Hollandiában a nők főleg 4-6 órás munkát dolgoznak.


A 8 órás munka a férfiak dolga.

2014. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nincs eldöntve a fogantatáskor, az anyaméhben, hogy valaki homoszexuális lesz. Lehet, hogy létezik egy hajlam, ami öröklődik, de nincs "meleg gén", a homoszexualitás elsősorban környezeti hatások miatt alakul ki.
2014. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%

Igazából hivatalosan valóban nem tudjuk, hogy hogyan alakul ki, de az valószínűsíthető hogy a hajlamnak köze van ahhoz, hogy az anya milyen mentális állapotban van a terhesség alatt. Ha sok stressz például, akkor valószínűbb valamilyen deformáció, mentális probléma a későbbiekben.


Ezekre pedig rátesznek egy lapáttal a külső ingerek is. Én ismerek több homoszexuális embert is akik közül van olyan, aki a gyermekkori/fiatalkori szexuális bántalmazás miatt kezdett el a saját neméhez vonzódni.


Egyébként itt megjegyezném, hogy senki nem is gondolná, hogy mennyire gyakori és mindennapos itthon is a szexuális bántalmazás/zaklatás, sokszor még a saját szülők felől is és senki nem tudja meg, soha. Mindez nemtől függetlenül. Aztán ezek később a szexuális gebaszokon kívül rengeteg más mentális problémát is okoznak.

2014. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
Annyivan védeném meg a kérdezőt, hogy nem állította, hogy 4 ből egy homoszexuális, szóval lehet, hogy biszexuális, aszexuális, homoszexuális. De ez persze így is hülyeség.
2014. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%
Légy oly kedves ne a saját családodból indulj ki. Az án nagyszüleimnek minimum 4-5 testvérük volt, mindegyik megházasosott és gyereket szült. Egy sem volt meleg a 20-ból. A 3 gyerek csak tartaná az arányt az 5-8 gyerekes 600 ezres, 15 évesen már osztódó cigánysággal, a 4 gyerek már lenyomná őket mint a sz@rt, 3 még nem.
2014. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Magyarmanó ***** válasza:
47%

Te igen ökör te! Miért ne lehetne mind a négy hetero? Szerinted 2 és fél millió meleg van az országban, mert ez ezen az alapon is működne.


Egyébként hülyeség 2-3 gyerek szerintem a normális legalábbis én úgy csinálnám, hogy ennyire járna támogatás a többit csak akkor ha bírod az állam nélkül..

2014. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
Annyiból igaza van, hogy a gyermektelenek utánpótlását már nem biztos, hogy biztosítaná, ha a legtöbb családban 3 gyerek lenne.
2014. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%

A TFR 2,1-es értéken biztosítja a populáció fennmaradását.

Ez az érték ma Mo-n 1,3 körül van.

A 4 gyermek az már tényleg nagyon sok, az ideális az lenne, ha majdnem minden család tudna és akarna is vállalni 2-3 gyermeket.

Ennek a feltételei jelenleg nem biztosítottak Mo-n:

- a fizetés az lófütty, egyedül is nehéz megélni

- a házasságok fele válással végződik

- a mai magyar társadalom egyszerűen nem alkalmas rá, hogy megfelelő minőségben és mennyiségben reprodukálja magát

Ez a 4. gyerek homoszexuális lesz meg kb. akkora baromság, mint hogy 4 gyerek után ne szülj 5. gyereket, mert a világon minden 5. gyerek kínai.

2014. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!