Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vasárnaponként legyenek zárva...

Vasárnaponként legyenek zárva a boltok?

Figyelt kérdés
Egyetértesz vele? Megint elbocsáltások lesznek.
2014. nov. 2. 22:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem ertek egyet vele. Anyukam aruhazlancban dolgozik, szokott vasarnap is dolgozni, de akkor egyreszt kap potlekot, masreszt ugyanugy van szabadnapja azon a heten, csal egy masik nap. Azt meg nem szeretnem, ha a KDNP-s k.csogok agymenese miatt bocsatanak el, leepitesek miatt.
2014. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek zárva, pont.
2014. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk úgy kéne, hogy mondjuk talán egy hónapban egy hétvégén ne legyenek nyitva -
2014. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Megszavazták, zárva lesznek. Régebben is zárva voltak a boltok, mégis megéltünk. :)
2014. dec. 16. 22:26
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nem volt ekkora hajtás a munkahelyeken, rendszeres túlóra, létbizonytalanság, hogy bármikor kirúghatnak, elveszted a lakásod, stb.


Hülyeség összehasonlítani azzal ami régen volt, mert azóta sok minden megváltozott.

Persze az emberek majd megoldják, legfeljebb szombaton k...anyznak egymással és a pénztárosokkal.

2014. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Eladókkal tólnál ki, hogy k...anyáznád őket. Nem ők tehetnek az egészről, de el akarod direkt rontani a másik ember hangulatát,csak azért mert neked rossz?

A létbizonytalanság, munkahely elvesztése, és a vasárnapi zárvatartás közötti összefüggést kifejezhetnéd részletesebben, érdekelne.

2014. dec. 17. 09:18
 38/40 A kérdező kommentje:

Egyik kisboltban, az egyik vásárló a pénztáros kezéhez úgy odavágta a kosarat, hogy csillagokat látott. Még a vásárló volt felháborodva, hogy a pénztáros, miért tette a kosár helyére a kezét, stb.

Természetesen úgy elkülte, hogy soha többé nem kell ide jönni vásárolni, mit képzel... nagyon szépen fogalmaztam most.

Eladónak van igaza. Attól még ember, aki másikat nem nézi semmibe , saját magát se nézi semmibe, és egy neki így a természetes, ha üt, rúg.... Emberek vagyunk, emberi viselkedést kellene már felvenni.

Lassan oda fajul a világ, ,hogy egy autó parkolásáért is harc folyik, mert nincs hely, mit képzel a másik, hiszen ÉN, ÉN, Én , én ,én, én, én, de szeretem ezt a szót, hogy én, én, én, én, a másik lova , meg dögöljön meg, mert csak én, én, én.

Ez a fajta gondolozás, a pusztulásba viszi az embert, de aki még nem érti, majd megfogja érteni, miért is rossza sorsa. Egy létezi, az hogy mi, mi, mi, mi.

Másik szemén keresztül látjuk magunkat, tehát, jó a másik emberrel jóban lenni. Az önös egó a pusztulásba visz.

Visszatérve a vasárnapi zárvatartáshoz, helyeslem. Bár tény sok ember életét megneheziti, látszólag.

De írjátok meg, ha valaki éhen hal azért mert vasárnap nem mehetett le a tacskóba.

2014. dec. 17. 09:27
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

37: Mindenki rohan, hajt mint az állat, persze mindenki ideges. Nem csoda, ha pattan valakinél a húr (akár eladó, akár vevő). Nem a politikusok fognak egymással veszekedni, nekik majd a bejárónő elintézi a vásárlást.


Én meg nem fogok anyázni a pénztárossal, ugyanis már nem Magyarországon lakom. Ahol most élek, ott szintén zárva vannak a nagyobb üzletek vasárnap, de újfent felteszem a kérdést, hogy a fizetésemet, a munkaidőmet és a leterheltségemet is átvették, vagy csak a vasárnapi zárva tartást??? Mert itt munkaidő után simán elintézem a vásárlást ha kell, nem vagyok fáradt és a családra is jut idő, míg amikor otthon laktunk állandóan siettünk, ha a napi munka, gyerekek összeszedése és házimunka (mert lakótelepi lakásban nem indíthattam mosást éjjel egykor) után kellett volna még bevásárolnom, akkor tuti idegrohamot kaptam volna.

2014. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%

nem lesznek elbocsátások


hát, vki rosszul számolta ki a képletet

de, ki?


[link]

2015. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!