Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig ragaszkodnak az...

Még mindig ragaszkodnak az emberek a kétharmadhoz?

Figyelt kérdés

Navracsics Tibor lemondásával és Kiss Péter halálával két helyen kell új időközi országgyűlési képviselőválasztást tartani. Ha ezeken a helyeken most nem a FIDESZ győzne, megszűnne a kétharmaduk. Lehet esetleg netán erre számítani, vagy marad a kétharmad?


[link]



2014. nov. 2. 08:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom csalnak-e, de, hogy tévednek, az biztos.

[link]

2014. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
A FIDESZ pártiak még mindig ragaszkodnak a 2/3-hoz, a többiek ellenzik, vagy mindegy nekik. Milyen kérdés ez?
2014. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hogyhogy milyen kérdés? A fideszpártiak örökké fideszpártiak maradnak halálukig? Én már hallottam olyat, hogy valakinek változott a pártpreferenciája.
2014. nov. 2. 15:48
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de nem ilyen dolgok miatt fog változni a véleményük, hogy egy képviselő meghal, meg lemond. Még csak nem is botrány miatt mondott le.
2014. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
A csalás már akkor megtörtént amikor átrajzolták a szavazó körzetek határait úgy hogy az a fidesznek kedvezzen.
2014. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"A csalás már akkor megtörtént amikor átrajzolták a szavazó körzetek határait úgy hogy az a fidesznek kedvezzen.

"


Aha, és akkor innentől kezdve ezen a legközelebbi időközi választáson kötelező a fideszre szavazni? Vagy legalábbis a többségnek kötelező rájuk szavazni? Ne viccelj már kérlek.

2014. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ha ezeken a helyeken most nem a FIDESZ győzne, megszűnne a kétharmaduk. Lehet esetleg netán erre számítani, vagy marad a kétharmad? "



"Azaz a Fidesznek épp csak megmaradt a kétharmada - nekik 132 képviselőjuk maradt Navracsics lemondásával, míg 131-nél már nem volna kétharmad."



Már csak az a kérdés, hogy tudsz-e szöveget értelmezni? Mellesleg ha tényleg ezen múlna a kétharmad akkor ennek sokkal nagyobb hírverése lenne, hidd el. :)

2014. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szerintem én jól értem, de nem csak a cikket vettem figyelembe. Most 1 főn múlik a kétharmad, de nem csak egy, hanem két helyen lesz valamikor a közeli jövőben időközi választás, mert nem csak Navracsics, de az elhunyt Kiss Péter helyére is új képviselőt kell választani. Ha mind a kettő helyére nem fideszest választanának, akkor az 1 pluszból 1 mínusz lesz, azaz nem lesz meg a kétharmad. De ha nem jól értem, akkor pontosítsd!
2014. nov. 3. 08:09
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem jól érted. Kiss Péter helyével ne számolj mert ő amúgy is MSZP volt. Ha szintén MSZP tag kerül a helyére akkor semmi sem változott, ha Fidesz akkor erősödik a kétharmad.

A Fideszes távozása után még éppen megvan a kétharmados többség. És meg is marad, mindegy mi lesz az eredmény. Persze jobb ha Fidesz győzelem lesz mert akkor erősödik a kétharmad.

2014. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!