Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért titulálják nácinak azt,...

Miért titulálják nácinak azt, aki a cigánytól is ugyanazt várja el, mint a magyartól?

Figyelt kérdés

Pl. dolgozzon, adózzon, a lakást vegye és ne kapja stb...


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy a politikusok miért csinálják ezt, hanem arra, hogy akár a ballibek, akár a nemszavazók miért csinálják az ilyesfajta viselkedést.


2014. okt. 30. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

Jaj, te kis buta. Hát azért mert a gonosz sápadtarcúak aljas törvényeket hoztak, hogy a cigány nem járhat gimnáziumba, így kénytelenek púderezett pofával, álnéven beiratkozni.

Meg azért is, mert az új Munka Törvénykönyv melléklete előírásai szerint cigányt nem szabad felvenni fejlesztőmérnöknek.

Meg azért is, mert a féreg szolgáltatók is olyan szabályokat hoztak, hogy a cigány nem fizetheti be időben a villanyszámláját.

De legfőképpen az elmondhatatlanul utolsó mocskos vállalatok a ludasak, amik saját belső szabályzatuk szerint egy cigányt sem vesznek be az igazgatótanácsba.

Mivel ezek a világos, egyértelmű törvényes tiltások durván behatárolják a nevezett népség mozgásterét, te meg csak úgy sportból azt várod el a cigánytól, hogy úgy éljen, mint a sápadtarcú, akkor nácifasiszta pribék vagy és kész.

2014. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert átmosták a neoliberális fertővel az emberek agyát. Magyarországon fogadja el mindenki és tartsa be mindenki a magyar törvényeket meg a magyar kultúrát és értékeket vagy húzzanak az országból a férgek ne bomlasszák a társaságot.
2014. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

"aztat várod el a cigánytól is hogy bankot raboljon hogy tüntesen és verje széjjel pestet hogy adót csaljón hogy sikaszon hogy elvegye másnak a nőjét mint a parasztok"


Bezzeg vasazni, bodzázni, öregezni menőbb ugye?

2014. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

"Pl. dolgozzon, adózzon, a lakást vegye és ne kapja stb... "



Kérdező ez még csak a probléma alja.


Először meg kéne tanulniuk emberként viselkedni,mert amit a cigányság csinál az mindennek az alja.


"Mi a közös a cigányokban és a hangyákban? mindketten sokan vannak,és mi a különbség? a hangyák szorgosan dolgoznak a cigányok meg várják a családit."

2014. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint ballib nem tartalak nacinak azert mert ezt várod el a ciganysagtól. Ezt én is elvárom mindenkitől. Szerintem ezzel a kérdéssel oltári nagy mellét rúgtál.
2014. okt. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a hülye, aki felveszi magára ha lenácizzák, amiért megrovást ad a cigányoknak, mert nem tanulnak, nem dolgoznak (kis részük igen, de azokkal kb 10 évben 1x ha találkozunk face to face). Ki kell állni amellett amit gondolunk, egy dedós nácizás vagy rasszistázás ne riasszon el senkit. Én utánanéztem szakirodalmakban is a témának, és ennek alapján formáltam véleményt, mégis kaptam náci jelzőt. De nem érdekel, kitartok amellett amit gondolok a cigányok többségéről. A könyvtár a hős nácizók előtt is nyitva áll, csak nem mernek bemenni, mert ott cáfolhatatlan tényekkel szembesülnek, azaz be kéne ismerni, hogy ostobák, és az egyetlen szakértői véleményük a nácizásban merül ki.
2014. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

A széplelkek nyafiznak majd, hogy a kuruc hazudik, de a linkelt tanulmány ott van most is:

[link]

A doktori értekezletben meg lehet állapítani a cigányság bűnözésben való túlsúlyát (úgyse olvassa senki a pár érintetten kívül) de a közbeszédben náciállat, aki ugyanezt kimondja.

Nyugodtan lehet könyvjelzőzni, lementetni és hivatkozni rá.

2014. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!