Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a netadó?

Miért csak a netadó?

Figyelt kérdés
Miért nem mentek utcára a földtörvénnyel? Miért nem mennek utcára a nevetséges bérek miatt? Miért ennyire debilek az emberek hogy csak a kényelmük miatt mennek ki? Hogy nem érdekli őket csak hogy legyen cirkusz meg száraz zsömle?

2014. okt. 30. 09:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

# 20/20 Időpont ma 11:47


A cél az (bármennyire tagadja ezt az EU ellenes tábor), de a gazdaság nem így működik, ezt értsd meg...

2014. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy működik de most szar*l az biztos. Ezért lenne értelme mondjuk ez ellen kimenni.
2014. okt. 30. 12:22
 23/31 anonim ***** válasza:

Ebben az országban csak az adókat lehet egyik pillanatról a másikra kivetni vagy emelni :)

Ha már a béreket kéne emelni, akkor mindenki azzal jön, hogy hú há azt nem lehet há akkor infláció lesz meg csődbe megy az ország :)

2014. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Big Like viccesen szólva
2014. okt. 30. 13:01
 25/31 anonim ***** válasza:
Az első Fidesz kormány drasztikusan emelte a minimálbért, és adómentessé tette. Emlékezzetek vissza mi lett az eredménye...
2014. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 BlodDrunk ***** válasza:

Nem vagyok nagy pénzügyi szakértő ezt most kijelentem.


1.Ha jól tudom csak arany fedezetre lehet nyomtatni a pénzt,nem csak úgy a nagyvilágba mert kevés van!


2.Ha erősödne a gazdaság,és az Adók 70%át nem kormány tenné zsebre nyílván növekdne az államkasszában pénz és a tartozások csökkennének.


3.Ha szolgáltatókra,gyárakra kedvezőbb feltételeket,adókat szabnának ki nyílván több külföldi gyár helyezne el üzemet,így megint nő a bevétel.

Munkahelyek keletkeznek,csökken a segélyt kérők száma.

ismét kevesebb kiadás.


3.Ha többen dolgoznak,több embernek van költeni való pénze amiből vásárlni akar így fellendül a piac,ha külföldi ha nem adózik az államnak.


4.Ez csak HAAAA egyszer normális kormány lesz aki fellép,

a korrupció ellen nyílvánosan és nem kisembereket baszogattja akik rosszul írnak adóbevallást,hanem azokat akik milliárdokat kihagynak belőle!!!!


Az egész íromány feltételes módban van ami valószinűleg nálunk soha nem valósul meg HA a fidesz kormányoz!!

2014. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

"Ha jól tudom csak arany fedezetre lehet nyomtatni a pénzt,nem csak úgy a nagyvilágba mert kevés van!"

Ha jól tudom pont ezért van válság. Mert nincs fedezet, sem arany sem egyéb. A hitelezők a semmire vagy 2% fedezetre adnak 98% semmit. Vagyis a vevő teremti elő a pénzt plusz a kamatot.

2014. okt. 30. 15:57
 28/31 A kérdező kommentje:
Ha van két milliód akkor tudsz kölcsönadni 98 milliót. Nagyjából ez a logika.
2014. okt. 30. 15:59
 29/31 anonim ***** válasza:
kérdezd a gazdákat miért csak a szocik alatt tudtak tüntetni, fél pályát lezárni, most hogy az új Döbrögik kisemmizték őket, miért nem
2014. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Jó kérdés..
2014. okt. 30. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!