Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A független és elfogulatlan...

A független és elfogulatlan sajtó (index, origo) miért nem hozza le a hírt, hogy a netadó elleni tüntetést egy MSZP-s szervezi?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 25. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Mert a tuggyukik ezt parancsolták nekik.
2014. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Pontosabban egy volt mszp-s. már nem tagja az mszp-nek.
2014. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Gyengus volt.
2014. okt. 25. 19:54
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem függetlenek.
2014. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#2 Az mszp.hu-n mint párttag szerepel. Csak a kerületi alelnökségtől vált meg, nem a párttagságtól.
2014. okt. 25. 20:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga is azt mondta hogy már nem tagja a pártnak. lehet hogy csak adminisztrációs hiba miatt van még a listán.
2014. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6

Lehet, nem tudom mennyire frissítik az mszp.hu-t. De nem ez a lényeg, ő volt, aki az MSZP kezére játszotta az egyenlítő blogot, meg az anyja Gurmai Zita, szóval nem éppen egy független civil.

Szerintem van akkora hírértéke, hogy ne kelljen kicenzúrázni.

2014. okt. 25. 20:17
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta hogy pártoktól független lesz a tüntetés és civileket várnak. Én ennyit tudok erről.
2014. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 BlackSword ***** válasza:
89%
Mert nem ez a lényeg... A lényeg az, hogy tüntetnek, éred is ugyanúgy... Az a lényeg hogy lássa a világ, hogy itt nem csak bírkák élnek, akik úgy táncolnak, ahogy a zsebdúcse fütyül, és hogy vannak emberek, akik tüntetnek ellene... A többi már csak mocskolódás...
2014. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok facebookon, de azt olvasgattam az oldalukon, hogy ez most csak "internetadó ellenes" és mivel a fidesz ellenesek úgy is fidesz ellenesek, nincs értelme bármi mást megtárgyalni az "internetadó tiltakozók" facebook oldalán.

Ezt jó néhányszor olvastam ott. Igaz nem olvasom folyamatosan a facebook oldalukat.


Mellesleg ezek szerint a kérdező támogatja ezt?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__622..

2014. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!