Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy felvásárolja...

Dávid kérdése:

Miért baj, hogy felvásárolja a nemzetközi nagytőke Mo-ot?

Figyelt kérdés

Kérlek, miután kommentelsz, írd oda, h melyik pártra szavaznál!

Szerintem Szaud-Arábiát felvásárolták az USA olajvállalatai (Exxonmibil,Chevron), és ma a világ leggazdagabb országa.

Portugáliában a földeket részben spanyol termelők vették meg, és tőkét, technológiát hoztak(befektetés): több termény= több állami bevétel.

Hallani akarom az ellenoldalt is!


2010. jan. 26. 01:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

"Te itt kenterbe vered a geológusokat,meteorológusokat,agrárszakembereket."

Dehogy is. Csak egyszerűen odafigyeltem földrajz órán. Ezek szeint te nem, ha ekkora csodálatot vált ki belőled a dolog.


"Akkor azt áruld el,ennyi ésszel mi a fenét keresel itt."

Feltétel, hogy ide csak hülyék és általános iskolát el nem végzett emberek írhassanak? Mert regisztrációkor nem olvastam ilyet. De ha tényleg feltétel, akkor itthagylak ám téged tovább írogatni. :)


"én is mondhatom,hogy az az igaz amit én olvasok,te meg műveld magadat tovább."

Mondhatod, csak nem lesz igaz. Amit én mondok, azt már általános iskolában is oktatják. (Tényleg be kéne nézned oda legalább egyszer az életben. Hátha megtetszik... :) )


"Már csak azért mert azon kívűl,hogy "nem igaz"más értelmes dologra nem voltál képes."

Szerintem keversz valakivel. Alátámasztottam a leírtakat. Én írtam a finneket, Kanadát, stb.

Éppen te voltál az, aki csak annyit mondott, hogy ez nem igaz.

2010. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Kérek mindnekit, különösképp azokat, akiknek jelentős "intelligenciafölénye" van, h kultúráltságban is kifejezze azt.

Amúgy meglepődtem, h mennyi jó helyesírású kommentelő van,ami olvasottságra utal.

Egy komment:

"Magyarországon rablókapitalizmus van, a dolgozók éhbérért dolgozó rabszolgák".

-->Még szegény ország vagyunk, ez az oka. Ausztriában netto 320.000Ft a minimálbér,pedig ott is "vadkapitalizmus" van. (csak ott nem volt 40év szocializmus).

2010. jan. 29. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!