Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Röghöz kötés kijátszása?

Röghöz kötés kijátszása?

Figyelt kérdés
Ha elvégzem az egyetemet és pl. kimegyek Angliába (vagy olyan országba ahol nem adnak ki ennek a sz@r országnak) akkor mégis hogy fogják behajtani rajtam a pénzt? :"D Kommandósok jönnek értem? Csak azért mert iszonyat hülyeségnek tarotm, más országokban támogatják a diákokat itt meg megszivatnak azzal., hogy dolgozzál itthon. Még ha lenne mit..
2014. okt. 24. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Pont ezt akartam írni, h az a diplomás, aki a kinti 1,2/1,5 milliós fizetéséből nem akarja visszafizetni a képzés árát az semmivel nem különb a politikusoknál.
2014. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Miért fizessem vissza? A magyar állam meglop mindenkit, még adjam a pénzt a politikusok új autójára meg házaikra? Meg a stadionok építésére?
2014. okt. 24. 18:59
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

"Megfizetik őket az igaz, de a pénztől nem lesznek jobb emberek, maradnak ugyanazok az önző, egoista, szolidaritásra képtelen egyedek, akik Magyarországon voltak."


Ezért mennek ki. Ha tudnák meddig nyújtózhatnak itt is vígan élnének.

2014. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj arra, h ha mindenki így gondolkodna, mint te akkor már oktatás se lenne.
2014. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!