Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Röghöz kötés kijátszása?

Röghöz kötés kijátszása?

Figyelt kérdés
Ha elvégzem az egyetemet és pl. kimegyek Angliába (vagy olyan országba ahol nem adnak ki ennek a sz@r országnak) akkor mégis hogy fogják behajtani rajtam a pénzt? :"D Kommandósok jönnek értem? Csak azért mert iszonyat hülyeségnek tarotm, más országokban támogatják a diákokat itt meg megszivatnak azzal., hogy dolgozzál itthon. Még ha lenne mit..
2014. okt. 24. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Erre találták ki a TEK-et. Majd bejelentik a sajtószabad tv csatornákon, hogy elraboltak a terroristák, de már küldik a segítségedre az ÁllamVédelmi Hatós... akarom mondani Terror Elhárító Központ embereit.
2014. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Játszd ki és menekülj ez elől a szemét jobbos banda elől.
2014. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha még abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy nem kezdted el az egyetemet, akkor jelentkezz külföldire. Ezt leszámítva is jobban jársz vele, ha külföldön képzeled el a jövődet.
2014. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Úgy tudod kijátszani, h (mivel úgy is milliókat fogsz keresni, mert külföldön megfizetik az embert!!44!4) szépen visszafizeted.

Legalábbis mindenkinek járt a szája, h külföldön szarásig fizetik az embert.

Akkor nem értem miért probléma visszafizetni azt az összeget?



+Már csak azért is, mert ezzel nem Orbánékkal b aszol ki, hanem a mostani általános iskolás gyerekekkel.

2014. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

#4

Megfizetik őket az igaz, de a pénztől nem lesznek jobb emberek, maradnak ugyanazok az önző, egoista, szolidaritásra képtelen egyedek, akik Magyarországon voltak.

2014. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Mivel az EU-ban vagyunk, simán letilthatják a fizetésedből, akárhol is vagy. Ettől függetlenül valóban célszerű szépen kifizetni. Nem egy akkora hatalmas összeg, mérnökként meg simán lehet 2000 euró felett keresni.
2014. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

"Titi-mata'i-fa'aaro "


Óóó, megérkezett drága fideszes barátunk is. Nem hallottad Orbán vezért? Hogy a külföldi magyarok nem kivándorlók meg menekülők, hanem vendég munkások akik folyamatosan küldik haza a pénzt? :)

2014. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Az egész egy ostobaság. Ki fogja és hogy ellenőrizni, hogy aki elvégezte az egyetemet, dolgozik-e, és hol?

Évente hány ezer egyetemista szerez diplomát? Hány talál magának állást? Hányan dolgoznak más munkakörben, vagy hányan vannak, akiket nem jelent be a munkáltatójuk, és nem szerepelnek a munkahelyi adatai sem a NAV-nál, sem az OEP-nél.

A nyilvántartáshoz hatalmas apparátus kellene, és állandó kapcsolat a végzettekkel.

2014. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

#7

Félkegyelmű barátom, azért mert azt gondolod, hogy mindenki fideszes, aki a te egybites világodon kívül van, azért még nem ilyen egyszerű a világ.

Mondd már el nekem, hogy ha valaki azon gondolkodik, hogy még utoljára, hogyan rövidíthetné meg a magyar államot, miután elhagyja, az mennyiben különbözik Orbán pajtás életfilozófiájától? Az a baj, hogy ti erkölcstelen senkik vagytok az igazi orbánisták, úgy gondolkoztok és éltek, mint ő. Őt érdemlitek vezetőnek, egy közületek.

2014. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

"Titi-mata'i-fa'aaro"

Elnézést ezek szerint az oroszok jobbikos ágához tartozol. (más hozzászólásaid alapján) Én kérek elnézést, hogy össze kevertem a két orosz ülep tisztítók neveit.

2014. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!