Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez, hogy fog lezajlani?...

Ez, hogy fog lezajlani? (netadóstüntetés)

Figyelt kérdés

Soha nem voltam tüntetésen, de úgy érzem, hogy ideje lenne elkezdeni. Ez a netadó brutális nagy gyökérség, szóval úgy döntöttem, hogy kimegyek vasárnap én is a többi emberrel.

A kijelölt helyen, hogy fogom észrevenni, hogy jó helyen vagyok? Gyűlik a tömeg én meg próbálok hozzájuk tobzódni?


Mivel az internet adóztatásáról van szó, úgy gondolom, hogy inkább 18-50 éves emberek fognak ott lenni. De az egész fellépés nem csupán csak az adó ellen lesz, hanem a kormány ellen is (logikusan).


[link]

Láttok benne rációt, hogy a 175 ezer lájkoló közül, 26 ezren jelölték be azt, hogy ott lesznek? Szóval valós számokról beszélünk, vagy inkább csak olyan 500-600 emberről van szó, aki kint lesz, a többi meg netbetyár és vagesz szeretne lenni a facebookon.


Mindenesetre örülnék, ha jó sokan lennénk és valami nyomós dolgot okoznánk jelentlétünkel, ahogy azt 2007-ben is tettük. ( Még ha bucira is verték a fejünket )


2014. okt. 23. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki készítsen saját plakátot, kemény papírra, min. A3 méretben !
2014. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én külföldön élek, de szolidalításból bejelöltem én is. Remélem egy olyan országot sikerül Magyarországból csinálni, ahova egyszer érdemes lesz visszaköltözni. Most még sajnos nem az. De azért Hajrá! :)
2014. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Más országokban ilyenekért, a politikusokat már rég akasztották volna. Már rég átlépték azt a határt, ami után kellett volna valamit csinálnunk.
2014. okt. 23. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Előtte még az ultrák szerveznek tüntetést,fogjatok össze velük.Nincs az a rendőr aki megállítanna titeket!Sajnos én nagyon messze lakom Pesttől ezért nem megyek.
2014. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha még sosem voltál tüntetésen, akkor 2007-ben a jelenléteddel milyen "nyomós dolgot" tettél, amivel bucira verték a fejed?
2014. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A magyaroknak verték bucira, csak én honfitársamnak tekintem őket, attól mert még nem voltam. Ráadásul 15 évesen nem fogok tégláthajigálni.
2014. okt. 23. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Vigyetek gázmaszkot, valamint lövedék és szúrásálló mellényt, hogy fel tudjátok venni a harcot.

És ne hagyjátok magatokat!

2014. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!