Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt a sok fideszes aki...

Hová tűnt a sok fideszes aki még Áprilisba itt verte a nyálát hogy milyen jó az Orbán? Ők akarták Orbánt és az internetadót.

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 15:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak a szocik, hanem a rendszerváltás óta MINDEN

kormány, (a Fidesz is) emelte 10-15 %-al a rezsiköltségeket!

Most csak visszavette azt, amit régebben emelt. Ahogy az MSZP is visszavette a 13. havi béreket és nyugdíjakat, amit ők adtak meg.

A 700.- Ft pedig lehet 1.000.- is, ezt Varga mondta.

De egy több tagú családban a többszöröse.

Már az általános felső tagozatában tanulóknak is nélkülözhetetlen az internet. A legtöbb embernek a telefonján is van internet elérhetőség. Ahány családtag, annyiszor kell fizetni a 700,.- Ft-ot. Ha egyetemista a gyerek, annak a laptopja külön szolgáltatónál van. Ez újabb 700.- Ft.

De kérdés az is, hogy ha az egyetemen használja a netet, akkor mennyit kér ezért az egyetem?

Vagy ezután ha a vonatokon akar netezni, azt kifizeti?

2014. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Én nem is szeretem sőt sose szerettem a Fideszt Orbánnal az élen.Áprilisba voltam elsőnek szavazni de hiába.Utána tudtam hogy csak az adók fognak jönni.Valahogy pár éve a mi családunk élete is sokkal könnyebb volt és mintha folyamatosan egyre nehezebb lenne.Azt meg nem lehet megmagyarázni hogy a Fidesz épp az ellentétét csinálja annak amit 2008-ba mondott..
2014. okt. 23. 15:51
 13/33 anonim ***** válasza:
16%

Na jó segítek, mert látom szorult beléd egy kis értelem is.

Nem kell elsőnek érettségit lerakni.

Menj be a helyi munkaügyibe és kérjél hivatalos tájékoztatást a lakhatási támogatásról.

Mert jár neked, ha a lakóhelyedtől 100 kmre távolabb találsz állást.

Másfél évig támogat az állam, de vannak feltételei is.(igaz önerő is kell hozzá)

Érdeklődj és segítenek.

2014. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
ma 15:49 szóval nekem mivel van telefonon előfizetésem mobilnettel meg itthon is vezetékes az úgy minimum 1400 lesz? :O Nagyon király.....
2014. okt. 23. 15:53
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

Akik itt osszák az észt, azok NEM az átlag emberek közül kerülnek ki! Könnyű azt mondani, hogy legyen gyakorlatod, ha nincs protekciód. Tegyél érte, hogy jobb legyen.

Aki jobban járt az egykulcsossal, az nem az átlag ember, csak a magasabb jövedelmű. Nekik nem számít a 700,. Ft és a Vezérükkel együtt letojják azokat, akiknek nincs ilyen szerencséjük, mint nekik.

2014. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%
Egy részük disszidált a többi belföldön elbújdosott.
2014. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%

"CSak a gázszámlán tudok spórolni 4-5000 ftot, /hó. "


Dehogy tudsz tündérke. 36 féle új adó jött be ami ennek többszörösét viszi el.

2014. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

"Miért a Fidesz hibája az hogy életképtelen vagy, ezért nem kapsz rendes állást?"


Azért, mert többek közt a fidesz osztogatta el egy forintokért külföldieknek a gyárakat. Gyorsan felejtesz kicsi bogár!

2014. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%
Ne sajnáltasd magad ennyire mert Szabolcsi vagy. Több munkatársam is Szabolcsi , keveset keresett és költözött onnan. Képzettség nélkül is lehet 130-150- et keresni , tudom az se sok de több mint az 50.
2014. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Utolsó még is hogy sikerült nekik? Mert nem könnyű innen lépni bármerre is.
2014. okt. 23. 16:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!