Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt a sok fideszes aki...

Hová tűnt a sok fideszes aki még Áprilisba itt verte a nyálát hogy milyen jó az Orbán? Ők akarták Orbánt és az internetadót.

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 15:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%
Mit kell úgy ajvékolni? Magánszemélyenként maximum 700 Ft lesz az adó. Ez akkora tragédia? 6700 Ft-ot nyertem a rezsicsökkentéssel, most 700 Ft-ot "visszavesznek". Nagy dolog ám! Az gondolom nem zavart, mikor a szeretett pártocskád minden fél évben 10-20 %-kal emelt villanyt és gázt? Annak tapsikoltál mi?
2014. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
16%

Én se értem a sok ember mit nyavicskol.

CSak a gázszámlán tudok spórolni 4-5000 ftot, /hó.

Abból az a 700 ft, sehol sincs!

és a többi rezsicsökkentés még nem is írtam!

2014. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Az titeket nem zavar hogy minden mást emelnek agyba fűbe? Ez a rezsicsökkentés csak egy maszlag amit a sok Fideszes szépen be is kajál..Igen emeltek villanyt meg gázt..De nem volt 27%-os ÁFA pl..Ha nektek olyan kevés az a 700 FT fizessétek már ki helyettem is.A drága Fideszetek miatt dolgozok 8 órában szaros 50 ezerért közmunkán 21 évesen.Hányingerem van ettől az országtól..
2014. okt. 23. 15:28
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
"Hová tűnt " Az orvostudomány jelenleg még nem elég fejlett agyhalott emberek meggyógyítására.
2014. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
17%

"De nem volt 27%-os ÁFA"


Mókás ez a fiú, én mondom!

De a drága ferenc testvér és haverjai nyomták fel 15-25 %ra az ÁFÁT, a fidesz emelt rajta 2%ot, még.

Akkor ki emelt többet?

2014. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mégse volt ennyi szegény ember..Akkor is voltak de nem ilyen sokan mint most.A másik meg az hogy a világ meg rajtunk nevet Orbán miatt..
2014. okt. 23. 15:37
 7/33 anonim ***** válasza:
15%

"A drága Fideszetek miatt dolgozok 8 órában szaros 50 ezerért közmunkán 21 évesen"


Miért a Fidesz hibája az hogy életképtelen vagy, ezért nem kapsz rendes állást? Mindent megtettél azért hogy állásod legyen? Tanultál eleget? Képezted magad? Gyakorlatot mennyit szereztél? Milyen szakmai projektekben vettél részt? Stb, stb. Amíg te itt siránkozol, addig az értelmesebbje tanul, képzi magát időt nem kímélve, és ez a fajta ember előre is fog jutni. A sikeres embert az különbözteti meg a sikertelentől, hogy a sikeres nem másokban keresi a hibát, hanem magában, és azon próbál javítani. A pozitív életszemlélet is sokat nyom a lattban.

2014. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%

"Mégse volt ennyi szegény ember..Akkor is voltak de nem ilyen sokan mint most."


Ez a baj a te korosztályoddal, lázadni azt tudnak, de mást nem.

A szocik idejében mindenki segélyből akart élni.

Huszonpárezer ft-ból.

Nos kérdem én, ha nincs munkád, és segély helyett elmész dolgozni 51800 ft-ért, akkor kétszer annyit keresel, nem?

Így a szegények száma is csökkent, mert a segély helyett több pénzük lesz, és legalább a közért dolgoznak.

amelyiknek meg időközben lesz munkája, annak sok sikert, és dolgozzon!

2014. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
18%

"De a drága ferenc testvér és haverjai nyomták fel 15-25 %ra az ÁFÁT, a fidesz emelt rajta 2%ot, még.

Akkor ki emelt többet?"


Így van, de a kérdezőhöz hasonlóknak hiába magyarázod, csak a hülyeséget fújják.


Kérdező!


Az lehet hogy drágult egy-két dolog, de akkor is drágult, amikor a rezsi is. 2008-ban, 1 havi bevásárlásra 41.500 Ft-ot költöttem átlagban. Most, tehát 2014-ben, 48.570 Ft-ot. Ugyanazokat a termékeket veszem, mindig. Banki költségeim sem emelkedtek, lévén az adóváltozások miatt nőtt a fizetésem, így havi díjat nem fizetek.

2014. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Van megfelelő szakmám de sajnos elhelyezkedni se tudok vele..Érettségim nincs de inkább lefogom rakni estin mert a szakmámmal kitörölhetem.Az olyan emberekkel mi van akiknek diplomája van és még is közmunkán van? Sajnos olvastam ilyenről.Már nem egy helyre adtam be az önéletrajzom de hiába.Plusz az egyik legszegényebb megyébe lakok Szabolcsba.Alig lehet munkahelyet találni.
2014. okt. 23. 15:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!