Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Rendben, hogy tüntetés meg minden, de miért az átlagemberekkel szúrnak ki?

Figyelt kérdés

Miért nem mennek a parlamenthez, nem engedni bekanyarodni a politikusok autóját, vagy a házaikhoz, az utcájukba, nem engedni őket menni semerre.


[link]


De most az h kiszúrnak olyanokkal akik nem tehetnek semmiről, annak semmi értelme.


Bár arra jó h néhány ember kimutassa a foga fehérjét, hogy milyen iszonyat bunkók. Csak azt nem értem tényleg h miért átlagos emberek elé álltak. Azon a hidon nem kell sokat várni méregdrága luxusautókra....



2014. okt. 22. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja, ezt láttam én is tegnap.

Fogyatékosok.

2014. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert a parlamentet és a fejeseket sünök és TEKik védik
2014. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert így legalább hír lett belőle, és a proli is találkozik a megjelenített problémákkal, és talán legközelebb nem megy el leszavazni a fideszre a rezsicsökiért cserébe.
2014. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felháborító!

Nagy a demokrácia!

ezzel csak saját magukat szivatták, és ellenszenvet keltenek!

Ez valami zsidó provokáció!

"MSZP, hogy rohadjon meg" beszólás...

Rendőrség hol volt?

Én pofonokat osztottam volna, és odébb lökném ezeket!

2014. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan az a lényeg, hogy ne csak a politikusok bosszankodjanak miatta, hanem mindenki. Ez egyfajta figyelemfelhívás... Mi lenne kérdező, ha most az egyszer nem játszanád a jó homo kádárikuszt, hanem te is kimennél tüntetni? Talán hamarabb vége lenne az egésznek.
2014. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!