Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett szitokszó manapság...

Miért lett szitokszó manapság a liberális jelző? 20 éve mindenki liberális volt.

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott, az lenne olyan kedves, hogy reagál arra, amit írtam? Mert azért eléggé összeszedett gondolatmenet volt, és semmi valótlant nem állítottam benne.
2014. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Én nem pontoztalak le, de szerintem nem a kérdésre válaszoltál. Ugyan itt egyetértést pontoznak az emberek, nem hasznosságot, ahogy kéne, de a kérdés szempontjából teljesen haszontalan a válaszod. Leírtad nagyvonalakban a saját szemüvegeden át a politikai történelem egy részét.
2014. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: pont hogy a kérdésre adtam a választ, de ne zavarjon...
2014. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

de vajon mért van ez a kérdés a megválaszoltjaim között amikor nem is válaszoltam rá...

na mind1 akkor most válaszolok: azért mert 20 év alatt kiderült hogy mennyire rossz a liberalizmus (és akkor még nagyon szépen fogalmaztam)

2014. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező azt kérdezte, miért lett szitokszó a liberális jelző. Én erre leírtam neki, hogy hogyan is alakult a magyarországi liberalizmus. Nem, nem a saját szemüvegemen át, ez egy objektív leírás volt, kizárólag a TÉNY-eket vettem figyelembe. A többi válaszadó nem adott ilyen kimerítő választ. Én egy folyamatot írtam le, azért folyamatot mert ő maga írta, hogy 20 éve mindenki liberális volt. És akkor ezt nevezitek haszontalannak? És engem pontoztok le? Nem kell egyet érteni velem, de tételesen senki sem cáfolta meg, amit leírtam. A kérdező egy folyamatra volt kíváncsi, ezt tártam fel neki. Azért, mert valaki lusta volt elolvasni, arról nem én tehetek. Nem, nem vagyok liberális, magamat konzervatív jobboldali embernek tartom, de ettől még tudok objektív módon szemlélődni. Pont arról írtam, hogy a liberális eszmék hogyan távolodtak el a mindennapi élettől, hogyan lettek abszurdak.

Tessék, lehet lepontozni.

2014. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!