Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szidja minden magyar az RTL...

Szidja minden magyar az RTL KLUB-ot, örül a reklámadónak, drukkol, hogy tönkretegye. Szennyműsorok, idióta celebek, stb. Minek nézik akkor?

Figyelt kérdés

Én nem nézem. De tényleg. Soha a büdös életbe. Utálom és ezért nem is nézem. Se az Xfaktort, se a celeb vagyok ments ki innen, semelyik baromságot. A műsorújságból, illetve híroldalakról tudok róla, hogy ezek a szarok léteznek. Miért nem így kampányol a magyar h nem nézi ezt a szart?


a nézettségből élnek. Ha nem nézné senki, csődbe mennének, nem érné meg velük reklámoztatni, semmit. De nem, a sok hülye nézi és még szavazgat is vadidegen emberekre xfaktorban meg a celebes szarságban. Ezért már nem is tudom hányadik xfaktor van mert durván megéri nekik, mivel ennyi ember szavaz. soha életemben nem küldtem sms-t senkire.



2014. okt. 16. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekel, hogy aki nem nézi, sose látta, az mégis honnan tudja, hogy szar?
2014. okt. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mert szoktam olvasgatni origo-n, port.hu-n a hozzászólásokat. Meg itt is.
2014. okt. 17. 10:06
 13/14 anonim ***** válasza:

"Mert szoktam olvasgatni origo-n, port.hu-n a hozzászólásokat. Meg itt is."


Amiknek szintén az a lényege, hogy "fúj, ezt a mocsadék műsort be kéne tiltani", "erre a szennyre van igény, én persze nem nézem" stb.


De most az mivel jobb, aki olvasgat róla és élvezkedik azon, hogy szidni lehet, mint aki leül és bámulja egy félórát?

2014. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

úgy van ahogy az utolsó irja az embereknek a napi újdonság kel valami amit lehet szeretni, utálni, kérdést kiirni róla

mert a legtöbb ember élete unalmas a kérdezőt is bele értve

2014. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!