Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szidja minden magyar az RTL...

Szidja minden magyar az RTL KLUB-ot, örül a reklámadónak, drukkol, hogy tönkretegye. Szennyműsorok, idióta celebek, stb. Minek nézik akkor?

Figyelt kérdés

Én nem nézem. De tényleg. Soha a büdös életbe. Utálom és ezért nem is nézem. Se az Xfaktort, se a celeb vagyok ments ki innen, semelyik baromságot. A műsorújságból, illetve híroldalakról tudok róla, hogy ezek a szarok léteznek. Miért nem így kampányol a magyar h nem nézi ezt a szart?


a nézettségből élnek. Ha nem nézné senki, csődbe mennének, nem érné meg velük reklámoztatni, semmit. De nem, a sok hülye nézi és még szavazgat is vadidegen emberekre xfaktorban meg a celebes szarságban. Ezért már nem is tudom hányadik xfaktor van mert durván megéri nekik, mivel ennyi ember szavaz. soha életemben nem küldtem sms-t senkire.



2014. okt. 16. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Azt mondjak hogy a média a 4. hatalom. Most meglátjuk, hogy orbanisztánban is igy van-e.
2014. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

@1

Orbanisztánban az 1. hatalom a média.Már nagyon unalmas a rezsicsökkentést hirdető reklám.A csapból is az folyik.(Inkább rizsacsökkentés kellene...)

2014. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az RtL meg hót leszarja h az embereknek tetszik-e. Az számit h megnézzék, beszéljenek róla. Ennyi. mónika showw-ba is mindenki botránkozott, hogy állandóan a legunoritóbb cigányokat hivták. Mindenki botránkozott, mert mindenki megnézte. Megjönnek a gyárakból, boltokból azt nézik ezt a szart a panellakásban és szidkozódnak a fotelban, az rtl meg csomó pénzt bezsebel ezektől. a gazdagoktól nem, azok élik a luxuséletmódot, autóznak, utazgatnak, kirándulnak, járkálnak, mennek mindenhova, szórakoznak, tv-n csak blueray filmeket néznek, nem a szar rtl klub-ot.
2014. okt. 16. 11:19
 4/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Az RTL klub szerintem is gusztustalan.De nem ez a baj.A baj az,hogy erre van igény.Viszont jelentős és pozitív szerepe van ha arról van szó,hogy kompenzálni kell a kormány teljhatalmát a médiában.Addig kell örülni míg vannak sz@r adók,ahol beszélnek a sok mutyiról.

2014. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol vele?

A lényeg, h az RTL szépen fizet.

A többi nem számít.

2014. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#2-4! Örülök, hogy vannak még kreatív emberek, az 1. hozzászólásod felderítette a napomat :)


És a többi okfejtésedhez is csak csatlakozni tudok; sajnos erre van igény; nem olyan régen még gimnáziumba jártam, és napi szinten az volt a téma, hogy a ValóVilágban mit bohóckodik a sok nyomorék, és nem úgy beszéltek róla, hogy ez megvetendő lenne, hanem hogy milyen jó buli. Én az RTL Klubbon csak a Híradót, a Házon kívült, a XXI. századot, a Barátok köztöt és a Szulejmánt nézem (igen, most lehet fújolni, pontosan nem érdekel), illetve, ha van valami olyan film, ami esetleg tetszik rajta (például most volt az Éhezők viadala I-II., azt megnéztem).


Nálam egyébként magasan van az a bizonyos mérce, a Barátok köztöt is csak azért nézem, mert amikor kezdődött, akkor nézték a szüleim, és azóta is nézik, így ez afféle berögződés. Viszont másoknál nagyon lent van; amikor kezdődött ez az Éjjel-nappal Budapest, belenéztem, mert újdonság volt, hát pont elég volt nekem belőle annyi is, ennek már (ha jól rémlik) 2 éve, és még mindig a legnézettebb műsorok közé tartozik. Aztán csodálkozunk, hogy a mai emberek (köztük az én korosztályom) nem tud gondolkodni, nem tud hjelyesen írni, meg amúgy is "az a trendy".


De, ha már itt tartunk; nem hiszem, hogy mondjuk a TV2-n olyan hűdeszínvonalas műsorok mennének; többnyire az RTL-ről koppintják le az ötleteket; kérdem én, akkor a TV2 miért nem köteles csillagászati adókat befizetni? Perzse, tudjuk a választ, csak ha már érvelünk, akkor érveljünk következetesen.


A kérdésben feltett fújolásra pedig az a válasz, hogy a magyar emberek amúgy is szeretnek azon idegeskedni, hogy mi "szar" a rendszerben, legalább addig sem a saját gondjaikkal törődnek, és van kit hibáztatni azért, amirt nem sikerül semmi az életben (más kérdés, hogy nem a megfelelő embereket szidnak).

2014. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
TV2 is egy retek jah. Én ha TV, akkor csak film+-t nézek. Sajnos az ugyan az RTL testvéradója, de legalább azon csak filmek mennek, ilyen baromságok mint az a konyhafőnök nem. Nem is csesztetik őket reklámadóval érdekes. Az a konyhafőnök is basszus mia jó benne, háttv-n keresztül rohadtulnem lehet érezni az ízeket. xfaktorban legalább hallja az ember azok a majmokat. valóvilág szintén értelmetlen. sajnálom h erre van igény, ennyi hülye ember szavaz ezekre.
2014. okt. 16. 13:37
 8/14 Tharos ***** válasza:

Nem minden magyar szidja az RTL Klubot, sokan nézik.

Szerintem ezzel meg is válaszoltam a kérdésed.

2014. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
pont ugyanazért nézi az átlag magyar, mint amiért megnézi azokat az adókat, ahol elmondják hogy utálni kell az rtlt.
2014. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem kötelező nézni, a szoszédok ismétlését se kötelező nézni mégis sokaknak erre van igénye semmivel nem igényesebb mint a barátok közt, a gagyi termeli a pénzt, a pénz ad embereknek munkát, aki ilyesmin hisztizik nem képes globálisan nézni a világot
2014. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!