Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szánalmas a MÁV?

Nem szánalmas a MÁV?

Figyelt kérdés

Hogy lehet valaki ilyen begyöpösödött?


[link]


Így legyen normális,és jószívű az ember?? A rosebb akar itt bárkinek bármiben segíteni ezek után.


2014. okt. 7. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt a döntésüket én sem értettem. Ha én lennék MÁV vezető, még értékelném is. De hát, ez egy ilyen ország...
2014. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A MÁV-nak igaza van. A festésre kiszemelt cég x millióért kifestette volna, amiből a MÁV megfelelő emberei jutalékot kaptak volna vissza. Most ez elmarad, ők anyagilag meg lettek károsítva!!
2014. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, vissza kell állítani az eredeti állapotot! Menjünk és hugyozzuk körbe a helyet, firkáljuk össze, hogy ugyanolyan legyen mint volt!!!


Menjen a MÁV a fenébe, de komolyan. Szánalmas.

2014. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"A MÁV-nak igaza van. A festésre kiszemelt cég x millióért kifestette volna, amiből a MÁV megfelelő emberei jutalékot kaptak volna vissza. Most ez elmarad, ők anyagilag meg lettek károsítva!!"


Ezt most tényleg így gondolod,vagy csak ironizálni szerettél volna?

2014. okt. 7. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Ironizált szerintem.. és nagyon is jogos! :)


Egyébként.. botrány.. és szánalmas a magyarázatuk.. mármint a MÁV-é.

2014. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként azóta van fejlemény.. csak bizonyos szavakat kell eltávolítani, és azt is csak a választás után.
2014. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a GYSEV is állami cég és egész jól működik, nyereséges, csendben fejlesztegetnek is.


Az állomásaik tisztábbak, mint a keleti pu.


Igaz nem építenek olyan futurisztikus stílusban, mint az ÖBB, de a Máv-nél igényesebbek.


A MÁV-nál az egész vezetői garnitúrát ki kellene cserélni.

2014. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7: Mert a GYSEV-ben van külföldi tulajdon is. Azt nem lehet annyira szétlopni, mint a MÁVot.


"Az Osztrák–Magyar Monarchia felbomlása után különös módon fennmaradó társaság részvényeinek jelenlegi tulajdonosi szerkezete: Magyar Állam 65,5%, Osztrák Állam 28,2%, és a Strabag SE 6,2%"

2014. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Igazából, ha valami az enyém lenne én is fenntartanám a jogot, hogy én fessem ki vagy legalábbis én döntsem el, hogy mi mehet rá. Nem örülnék, ha akármelyik egyesület, vagy bárki fogná, kifestené amilyenre gondolná, a saját jelmondataival vagy akármijével.

Ha egy festheti akármivel, akkor jön a majd a többi mindenféle is, hogy ilyen-olyan felületeken reklámozza magát a festék áráért, miközben az más tulajdona és esetleg nem ért egyet vele, elhatárolódik tőle stb.


Tényleg okádék volt az aluljáró és gáz az egész, ha úgy nézzük, de tulajdonképpen átgondolva érthető, hogy mire fel tiltakozik, ha valaki fogja magát és összefesti kénye-kedve szerint az aluljáróját.


Ha mondjuk nekem van egy házam, és ronda a fal, ha reggelre átfesti a macskamentősök egyesülete, és rápingálják magukat, a nevüket stb. még lehet örülök is. Hagynom kéne? Mert mi van ha a "még több jogot a kátrányos helyzetűeknek" egyesület festi ki legközelebb, vagy a másik falat, akkor meg úgy leszek vele, hogy kva gyorsan takarítsák le az egészet? De hát a másikaknak meg még örültem is? Ezért aztán végső soron csak senki ne festegesse a házamat, fesse a sajátját.

2014. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
9: Nincs igazad. Illetve elvileg, de ott hibádzik, hogy mint tulajdonosnak KÖTELESSÉGE lett volna a megfelelő karbantartás. Ezt elmulasztotta évekig, a hely egy okádék volt, úgyhogy most ne sírjon, hogy valaki elvégezte helyette azt a munkát hanem szégyellje magát nagyon. És nem magánügy hogy egy forgalmas átjáró hogy néz ki, hanem közügy. Én se mondhatom azt, hogy a saját tulajdonú telkemen szeméttelepet csinálok ahol patkányok rohangásznak és derékig ér a parlagfű, és senkinek semmi köze hozzá mert magántulajdon. A tulajdonosnak felelőssége van, inkább az önkormányzatnak rájuk kellett volna pirítani és büntetni a MÁV-ot.
2014. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!