Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy kezd...

Nem gondoljátok, hogy kezd szánalmas lenni a stadionozás?

Figyelt kérdés

Biztosítok mindenkit, nem fog új stadion épülni Debrecenben ebben az évszádban.

UI:Nem érdekel a politika, csak elég szánalmas ezt hallgatni minden problémára, hogy stadion. Én nem utazom vonattal, kérdem én, miért nem zárják be a Mávot?


2014. szept. 14. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Agyatlan vagy.

Az a rohadt stadion nem olyan fontos, mint a tömegközlekedés.

Persze gondolom ezt neked nehéz lenne felfogni.

2014. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
100 példát tudnék sorolni, ami nem érint engem, mégis költenek rá. Tolerálom.
2014. szept. 14. 14:57
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Ez vagy 8 stadion,újak és felújítások.a kórházakban nincs gyógyszer,vatta, nővér,orvos,egy ekg-ra 3 hónap a várakozási idő.(Hátha addig kipurcan a beteg és akkor nő a GDP)félmillió gyerek éhezik,az egyedülélő szülő nem tud megélni,mert nem is számít embernek,csak akkor számítana,ha teljes család lenne.A kis magyar cégek nem bírják az adóterheket a rezsicsökkentés miatt,mert mind átrakták rájuk.Egymás után mennek tönkre,családokat tönkretéve. Az adózott fizetésünkért adózunk.Nem sorolom.

2014. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Panem et circensis


A római császárok építettek amfiteátrumokat, ahol a pórnép tombolhatott, elterelve a figyelmet a birodalom valós problémáiról.

2014. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem.
2014. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is szánalmas, hogy stadionokat építünk, amikor minden romokban hever.
2014. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

"100 példát tudnék sorolni, ami nem érint engem, mégis költenek rá."


De pont nem az a lényeg hogy hány embert érint, hanem hogy milyen fontos. Rákos gyerekek is elenyészően vannak, akkor megtehetjük hogy ne foglalkozzunk velük? Nem ezalapján kell dönteni. Prioritás van. (jó esetben) A stadionok a szórakozás rész. És bosszantó hogy szórakozásra költünk ezermilliárdokat, amikor alapvető dolgokra nincs pénzünk, csak azért mert a miniszterelnök ezt a sportot szereti. Hab a tortán hogy iszonyat bénák vagyunk benne, még örömünk sincs az egészben, de toljuk bele a pénzt, mint az őrültek. Ez mindenkinél kiveri a biztosítékot.

2014. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Én alapvetően azt, hogy egy-két stadiont megcsinálnak egyetértek. Azért lesz jobb a foci, mert jobb külföldi játékosokat tudnak igazolni, ilyen pályákra ki akarna idejönni. Viszont, hogy ennyit fel kéne újítani azzal nem értek egyet, a Felcsútiról nem is beszélve.
2014. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Még a szurkolók többsége is utálja a Fideszt. A nagyobb csapatokból pénzmosodát csinálnak, és a rossz teljesítményt a szurkolókon verik le (mikor már nem hogy nem huliganuzmusról beszélünk mint mondjuk 10-20 éve, hanem jó, ha van még valaki meccsen...).
2014. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 tetro ***** válasza:
85%
Stadionozás alatt azt értjük, hogy egy béka segge előtt lévő sportág épületeire milliárdokat költünk mi közben az egyetemeken télen le kell kapcsolni a fűtést, a gyerekek a menzán hányadékot esznek, a kórházakba gyógyszert is magának visz a beteg... Mert ha igen, akkor egyetértek, kezd ez az egész szánalmas lenni.
2014. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!