Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat Orbán Viktor...

Miért lett divat Orbán Viktor Miniszterelnök Urat szidni?

Figyelt kérdés

Több tiszteletet érdemel.

Az országért dolgozik.

A magyarok érdekeit képviseli határon innen és túl.


2014. okt. 3. 23:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom.

Miért lett divat maffiaállamot építeni?

2014. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
42%
Szidni? Hisz ez mind-mind dicséret! Amilyen romlottak szerintem az lenne nekik a szidás, hogy ha dicsérgetnék őket.
2014. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az az ország ahol az a legnépszerűbb politikus, aki az ország megosztásáért a legtöbbet teszi; ahol bocsánatos bűn a kormányzati csalás (sőt dicsőség); ahol a kormány akármennyit hazudhat; ahol bűn a szegénység, ahol a vezetők nyíltan hangoztathatják, hogy minden ember annyit ér amennyi pénze van, ahol elfogadott, hogy a nincstelen éppen annyit adózzon mint a milliárdos, ahol minden kormányzati hiba kimagyarázható azzal, hogy a másik oldal még nagyobb hibákat vétett és ahol a média 90% -ban csak az állampárt szlogenjeit és híreit sugározza, ... ott egy fordított világ van kialakulóban, melyben a közvélekedés elkorcsosításán munkálkodó hatalom egy torzult értékrend megteremtésén fáradozik! És még csak most a java! Közelednek a választások, közeledik egy mocskosnak ígérkező kampány, egy igazságtalan választójogi törvény mentén lefolytatott választási harc, ahol azonos szavazatszám mellett is csak a Fidesz győzhet, és amelyben tényleg bármi kitelik a hatalmát (és kiváltságait) foggal – körömmel féltő rezsimtől! Fel kell készülnünk mindenre … a torzult értékrend és erkölcsök országában!-Ezt a hozzászollást olvastam valami fórumon. De biztos nem igaz, kedves kérdező!
2014. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Egyszerűen azért, mert ha valami nem úgy megy "ahogy mi gondoljuk", valakit "csak szidni kell". Orbánt, Gyurcsányt, Bajnait, valakit csak szidni kell.

Másrészt, hogy a "vidéki intézmény fűtéskapcsolója Pesten legyen" ezt még a szoc. érában találták ki (volt is belőle zűr, pl. mikor ugyanebben az épületben lakások is voltak, s mukaidő végén minimumra tették a fűtést). De aki Orbánt akarja szidni, szidhatja ezért is.

2014. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Az országért dolgozik" Az évszázad vicce! :DDD tényleg jót röhögtem!


Hogy miért lett "divat" szidni? Nos, csinál egyáltalán valami hasznosat a pampogáson és a lopáson kívül?

Nem.

Hát ezért.

2016. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!