Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsák az erdélyi magyaro...

Nem furcsák az erdélyi magyarok? Más külhoni magyaroknál nem tapasztaltam ilyet.

Figyelt kérdés

Agresszívek, hőbörgők , sértődékenyek,törtetők,hülyének nézik az embert át akarják verni,lenyúlni. Dolgozni nem szeretnek és mindenhol vezető pozícióban vannak.


Se felvidéki,se délvidéki,se kárpátaljai honditársaimnál nem tapasztaltam negatív dolgokat.


2014. szept. 28. 15:23
 1/6 A kérdező kommentje:

hát ezt így nem tudom


lehet, hogy a partiumiak,a szilágyságiak vagy a temesköziek becsületesebbek,normálisabbak


egyébként a székelyek önmagukat is elhatárolják a magyaroktól

2014. szept. 28. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem is ennyire durván, de sokban különböznek az anyaországiaktól.

Akiket ismertem, azok dolgoztak, nem voltak kétszínűek, de a saját hasznukat keresték a másikkal szemben.

2014. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem furcsák.


Ahol régen laktunk, oda költöztek Erdélyből magyarok, semmi furcsa nem volt velük.

Egyedül az, hogy néha alig értettem amit mondtak:)

2014. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem olyanok pont mint a többi ember!

Közöttük is van olyan, amilyenről te beszélsz (magam is ismerek ilyet), de van közöttük olyan rendes, normális is, hogy ha nem tudnád honnét jött, meg nem mondanád róla, hogy "határon túli".

Mi sem vagyunk mások: egyik ember ilyen, a másik olyan.

2014. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ismersz öt erdélyit, és utánuk megítéled a többi két milliót?
2014. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egyetemen leett sok ilyen csoporttársam, én mindig csodáltam, hogy milyen nyílt és jóindulatú emberek, valahogy mind olyanok, amit itthon sok mindenkiből, hiányolok. (Legalábbis, akiket én ismerek közülük.)
2014. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!