Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok, románok, erdélyi...

Magyarok, románok, erdélyi magyarok, hogy is van ez, ki utál kit és ki néz le kit, hogy van a rangsor?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mindenkit.
2014. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Román lenézi mindkettőt, az erdélyi román csak a magyart, a magyar meg csak a románt.
2014. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenkit.
2014. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erdélyi magyarok senkit ( én is az vagyok ).

A románok mindenkit ( minket azért, mert nem románnak tartjuk magunkat, bár elég sokan asszimilálódnak hozzájuk, ill. a magyarokat mert Erdélyt akarják ).

A magyarok a románokat mert elvették Erdélyt, és sokan minket, mert elfelejtik, trianont, meg hogy mi is magyarok vagyunk, illetve sokak szerint mi semmit nem teszünk Mo-ért ( illetve hogy vissza csatlakozzunk ).

2014. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# vagyok, javítok:

Sok erdélyi magyar utálja a románokat.

2014. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bántásképp, de volt néhány erdélyi kollegám, aki szó szerint mindenhez értett valamennyire, de egy szakmája sem volt amit valóban meg is tanult volna. Alapvetően úgy érezte az ember, hogy ő most képzettebbnek, rátermettebbnek tartja magát, de amikor a tényleges munkára pl. glettelés került a sor, burult a bili, mert amit ő egyszerű dolognak vélt az kiderült, hogy nem elég ellesni. Tiszta hurka lett, vastag és le is csattogott - egy új vakolatról... Na mindegy.
2014. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!