Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenleg meglévő pártok...

A jelenleg meglévő pártok közül melyiknek van esélye 2018-ban legyőzni a Fideszt?

Figyelt kérdés
Szerintem egyiknek se.

2014. szept. 16. 19:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15%

# 19


az osztrák szélsőjobbnak semmi baja nincs a melegekkel,a Jobbik még a kampányába is felhasználja azt,hogy "utáljuk a melegeket mert természetellenes" dolgot. Mért ez a legfontosabb? Ja csak azért,mert ha megnézed a szavazóbázisát,akkor az a legtöbbje a kőagyúakból jön ki,én egy értelmiségi embert sme hallottma még,hogy azt mondta volna,hogy ő Jobbikos. Egyszerűen azért ,mert aprogramja megvalósíthatatlan! és ezt egyszerű tényekkel alá lehet támasztani. Az én nagybátyám 4 diplomás professzor,elismert országosan is. Mégis baloldali szavazó. Na hát inkább az ő véleményére adok,mint akőagyúak romagyűlöletére,melegellenességére.

2014. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Olvassátok el,ezután az interjúja után,ha ezt végigcsinálja 4 év alatt ,akkor mi még látni fogju kGyurcsányt elnökként,-miniszterelnökként,attól függ,milyen rendszer lesz 4 év múlva."


Én nem fogom elolvasni annak a paprikajancsinak az "internyúját", főleg legyen az akármi egyenesen a csőd felé vinné az országot, pláne, hogy egyszer volt már miniszter.


És ha nem a hozzád hasonlókon fog múlni nem fogjuk látni még egyszer miniszterként szerencsére! Mikor fogjátok már fel, hogy lejáratta magát, bár legalább a "baloldalt" is szétverte.


Attól persze nem ártana váltani szerintem is, de nem ezek fogják, sőt ha marad a jelenlegi választék akkor újra nyernek '18-ban.

2014. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"És mégis gondod akad ennyit helyesen leírni. :D Nem te vagy a kőagyú gyerek?

Én ha a 4 diplonyos nagybátyád helyében lennék rohadtul szégyellném az írástudatlan unokaöcsit. :) "


Gondolom,mielőtt elküldted a válaszod,3-szor átnézted,hogy sikerült e helyesírási hiba nélkül leírni. Ismered azt ,hogy felcserélődik a betű a gyors írás miatt? nem mondom el az informatikai fogalmát,van egy kis eszed,és rákeresel a keresőben. ;)

2014. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Visszamásolod,ami a lényeg a szövegből.. és utána beírod,mennyire néznek hülének..:D na jó,nincs több kérdésem."


Legalább tudja az ipse pontosan mire válaszolok! :D

2014. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, szerintem egyiknek sem. Az LMP nem tud kampányolni, olyan mintha egy őrjöngő tömegben suttogna, hogy mi ezt akarjuk meg így látjuk.... Senki se hallja őket.


Jobbik remélem már nem erősödik tovább, bár ha így folytatja a drága vezérünk, könnyen lehet hogy még többen fognak a jobbikra szavazni, de ha pl, csökkenti az SZJA, emeli a minimálbért, és csökkenti az alapkaják Áfáját akkor ezzel komoly százalékokat vesz el a jobbiktól.


MSZP-együt-pm-km-2025-8k meg az összes balib orcáját már remélem nem kell sokáig néznünk, és mire eljön 2018 már emlékezni se fogunk rájuk, szóval ők se valószínű.


Fodor-féle libák, végképp nem, szerencsére csak egy szűk réteg kajálja azt az ürüléket ami a szájukon kijön


van még valami? nincs akkor ez eldőlt, a fidesz azt csinál amit akar, újra és újra, évről évre kifoszthatja az országot, a választás előtt bedob valamit, egy rezsicsökkentés vagy valamit és máris újra van választva.


Szóval a válasz a kérdésedre. Reálisan nézve, senkinek nincs esélye. Ez ennyi....

2014. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz egy nagy támogatottságú néppárt.

Néppárt ellen pedig csak néppárt veheti fel a harcot.

Per pillanat csak és kizárólag rétegpártok vannak ellenzékben, az egyetlen esélyük az összefogás lehet, de arra nem képesek.

A Fidesznek nagyon nagyot kell hibáznia, hogy 2018-ban veszítsen.

Amennyiben egy baloldali összefogás legyőzné, lehet, hogy még rosszabb lenne az országnak, mert a sok belső viszály miatt nem lenne kormányzóképes. Menne a marakodás a miniszteri tárcákon és végül atomjaira hullana az egész, kisebbségi kormányzás pedig Magyarországon elképzelhetetlen. Jönne egy előrehozott választás, ahol a Fidesz biztosan nyerne.

2014. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

nemistudom sirjak e vagy nevessek...:'DD

ti meg hisztek a mesekben!?!? szedelegjetek csak a csipkerozsika alomban..addig meg emigral meg 1millio vagy tobb magyar..hahaha ez az orszag meg megmarad a romaknak...de en nem varom meg azt..ezt tanacsolom sok joizlesu embernek is.

2014. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!