Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, mit tegyünk?

Liberálisok, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Most azt hiszem, nem kell részleteznem, hogy gond van. Az SZDSZ gyakorlatilag megszűnt, az elnök egy vizesnyolcas. Szavazni viszont mégis el kéne menni.

A lehetséges alternatívák


- Rászavazni az szdsz-re. Hát izé. Retkes nem pártelnöknek való, és kétlem, hogy 2010-ben bejutnak a parlamentbe.

- Az MDF-re voksolni. Egyre többek szájából hallom ezt, és meglep, hogy egy konzervatív pártra akarnak szavazni.

- Az MSZP-t támogatni : Sose szerettem a szocikat. Ők voltak a szükséges rossz, hogy kormányon legyünk, ne ellenzékben. Akkor, talán csak is akkor rájuk szavaznék, ha tudnám, hogy nem lesz kétharmada a jobboldalnak - én még a sajátjaimnak sem akarok korlátlan hatalmat, hát még azoknak, akikkel nem értek egyet - de nem tudom, meg lenne e nekik a 30 százalék?

A Jobbik mellé ikszelni: :D :D :D

Csatlakozni a FIDESZ-t támogatók mellé: Lásd fentebb

LMP: Na, ez az amit végképp nem! A zöld balosok talán még rosszabbak bizonyos szempontból, mint a Jobbik. Annyi bennük a liberalizmus, mint spermabankban a bankszámla.


Érdekelne, ti mit fogtok tenni?


2010. jan. 19. 10:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%

Nahát, itt a radikáljobb színe-java! :)

Gratulálok srácok, igazán gusztusosak vagytok! :D

2010. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!