Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sír, rí mindenki?

Miért sír, rí mindenki?

Figyelt kérdés
Lett volna lehetőség arra,hogy leváltsák az emberek a Fideszt,de ehelyett a legtöbb ember el sem ment szavazni,csak itt a számítógép előtt fejezi ki a hatalmas nem tetszését. Hát akkor sírjatok csak,most majd várhattok 2018-ig. A választásra jogosult emberek a fülük botját sme mozdították annak érdekében,hogy a Fidesz le legyen váltva. Hát akkor most maradjatok szépen csendben 2018-igmajd 2018-ban meg lehet mutatni az összetartást. És nem,nem vagyok fideszes,mielőtt bárki benyőgné,de vettem a fáradtásgot arra,hogy 20 percet rászánok egy karika beikszelésére. Nem nagy dolog,legközelebb próbáljátok ki. Mondjuk az önkormányzati választás tökéletes alkalom lesz erre.
2014. szept. 10. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Senki nincs bent a szavazófülkében. Szóval ez a kirúgás duma nem igaz. És kérdező szerinted kire kellett volna szavazni? Gyurcsányra? Bajnaira?
2014. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igenis tisztességtelen volt a választás, ez nem olyan, mint egy faék, kérdező. Százezres tételben kaptak kevesebb szavazatot, mint előző alkalommal, és mégis meglett a kétharmad. Körzeteket módosítottak, választókerületek határát huzigálták ide-oda, mert a korábbi szavazási mintákból látszott, hogy hol ki lesz a nyerő, s ehhez képest már lehetett játszadozni a számokkal, erőviszonyokkal, amiket a saját maguk által megszavazott törvények is segítettek.


Én elmentem szavazni, adtam egy esélyt az ellenzéki összefogásnak, de amit azóta összeműveltek politikailag, egy borzalom, utólag visszagondolva fogalmam sincs, hogy egy országot hogy lettek volna képesek irányítani, hogy gondolták.


Jelenleg az a baj, hogy nincs egy normális ellenzéki párt azoknak, akik nem kérnek se a Jobbikból, se az MSZP-ből és az abból született utódpártokból. Nincs normális baloldali pártunk, nincs alternatíva.

2014. szept. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Gratula utolsó. Gyurcsánynak már volt esélye nyilc évig. Tönkre is vágták az országot.
2014. szept. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gyurcsányt gyűlölöm, de ettől függetlenül annyi szerepe volt abban a szövetségben, mint egy légypiszoknak. A többiek próbálták kihasználni azt, hogy foggal-körömmel hatalomhoz, szerephez akar jutni, cserébe hozza magával azt a 3-4%-nyi 50-es, 60-as átlagkorú szavazótáborát. Azok is csak számok.
2014. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most írtad hogy rá szavaztál. Akkor nagyon utálhatod. D
2014. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem rá szavaztam, hanem az összefogásra. Sosincs olyan, hogy egy pártból vagy pártkoalícióból mindenki szimpatikus.


És sajnos én nem valakiRE szavaztam, hanem főleg valaki ELLEN. A cél az volt, hogy valami, ami nem Fidesz. Olvasom az itteni kérdéseket, válaszokat, tudom, mekkora divat lett manapság errefelé a Jobbik. Vitát nyitni nem szeretnék, mindenki arra szavaz, amire akar, alkotmányos joga, én nem akartam rájuk szavazni.

2014. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!