Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sír, rí mindenki?

Miért sír, rí mindenki?

Figyelt kérdés
Lett volna lehetőség arra,hogy leváltsák az emberek a Fideszt,de ehelyett a legtöbb ember el sem ment szavazni,csak itt a számítógép előtt fejezi ki a hatalmas nem tetszését. Hát akkor sírjatok csak,most majd várhattok 2018-ig. A választásra jogosult emberek a fülük botját sme mozdították annak érdekében,hogy a Fidesz le legyen váltva. Hát akkor most maradjatok szépen csendben 2018-igmajd 2018-ban meg lehet mutatni az összetartást. És nem,nem vagyok fideszes,mielőtt bárki benyőgné,de vettem a fáradtásgot arra,hogy 20 percet rászánok egy karika beikszelésére. Nem nagy dolog,legközelebb próbáljátok ki. Mondjuk az önkormányzati választás tökéletes alkalom lesz erre.
2014. szept. 10. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Mert Fidesz kormány van.
2014. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,a gyors gépelés eredménye.
2014. szept. 10. 21:45
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
En nem voltam szavazni, de ha mentem volna akkor a fideszre szavaztam volna. Szoval ne pampogj mert azzal h nem szavaztunk (en es a hozzam hasonloak) csak nektek adtunk egy kis elonyt, de ugy latszik meg azzal se tudtatok megdonteni a fideszt.
2014. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
A megdöntéséhez egy tisztességes választás kéne, semmi más.
2014. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"En nem voltam szavazni, de ha mentem volna akkor a fideszre szavaztam volna. Szoval ne pampogj mert azzal h nem szavaztunk (en es a hozzam hasonloak) csak nektek adtunk egy kis elonyt, de ugy latszik meg azzal se tudtatok megdonteni a fideszt."


pont azért pampogok,mert sokan fel sem emelték a feneküket.

2014. szept. 10. 21:53
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Hiába emelik fel, ha a fidesz buszokkal hordja a cigányokat.
2014. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"A megdöntéséhez egy tisztességes választás kéne, semmi más."


Jaj mit nevezel tisztességes választásnak? az szerintem elég tisztességes,hogy bemész a fülkébe,és szavazol a pártodra,majd kijössz,és beledobod az urnába. Ja,hát igen,vannak borsodi települések,ahol egy rúd kolbászért megkapja a delikviens aszavazólapot,és arra szavaz,akitől kapta a szalámit,de az már más dolog,az nem csak most fordult elő a választásokon. :D

2014. szept. 10. 21:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Az igazi probléma az, hogy az emberek még mindig nem tudják, hogyan kell FELELŐSEN szavazni DEMOKRÁCIÁBAN.


Egyébként ha visszanézitek a történelmünket, akkor láthatjátok, hogy elég fiatal még a demokrácia ennek a lakosságnak. Meg kell még tanulniuk...bár most építik le az oktatást..


Na szóval:


Választás előtt amikor már tudni lehet, hogy kik lesznek a szavazólapon, megnézni mind a (általában 10) párt programját, majd amelyik szerinted előnyös számodra ARRA IKSZELSZ. Nem arra, amelyiknek szerinted esélye van, meg a kisebbik rosszra... Nem tippmix ez...de sokan még mindig azt hiszik.


Ezért nem ment el az a sok hülye, mert nem lát a jobbikon fideszen meg mszp-n kívül sehova. Fogalma sincs, hogy neki joga van arra szavazni, amelyik neki tetszik, már ha egyáltalán vette a fáradtságot, hogy utánanézzen mik a programok...


Tehát, én először megtanítanám velük, hogy mi is az a demokrácia. Ezt a tanároknak kellene valahogy besuvasztani a tanórák közé még középiskolában.

2014. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tündérke!

Az nem tűnt fel, hogy aki nem a fideszre szavaz az másnap már kereshet új munkahelyet?

Hiába tanítgatod őket ha a Fidesz úgyis kivégzi aki ellene szavaz...

2014. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Tündérke!

Az nem tűnt fel, hogy aki nem a fideszre szavaz az másnap már kereshet új munkahelyet?

Hiába tanítgatod őket ha a Fidesz úgyis kivégzi aki ellene szavaz..."


Jaj és mivel fogják bebizonyítani,hogy nem a fideszre szavazott? a fülkében egyedül van. Nincsen ott kamera,meg ilyenek... :D

2014. szept. 10. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!