Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan divatos a hazánk...

Miért olyan divatos a hazánk utálata és fikázása?

Figyelt kérdés

A fiatalok körében rengeteg népszerű együttes mind csak ócsárolja Magyarországot, ahelyett, hogy táplálná bennük a hazaszeretetet, vagy a kitartást... Miért?

És miért fordul a többség olyan emberek, vagy egyesületek ellen akik Magyarország mellett állnak?


Aki csak nácizni akar és fújolni, ne válaszoljon. Köszi.


2008. aug. 8. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolom, hogy divat lenne. Ahogy én látom ehhez nem kell semmilyen divat, az emberek maguktól utáják az országot, de leginkább az itt élő embereket.

Kifejtem bővebben:

Azt tudni kell, hogy az irigységet, és a panaszkodást nyugodtan hungarikumnak lehet levédetni, mert eme két szép szokást mesteri módon űzzük. Az utálat egyik kiváltó oka lehet az első, azaz az irigység, hiszen a magyar egy olyan fajta, aki ha a szomszédnál 10Ft-al többet lát mint ami neki van akkor már felrobban az irigységtől, és mindent megtesz, hogy neki is annyi legyen. Ennek módszere többnyire nem az, hogy akkor ő is megpróbál 10Ft-al többet keresni, hanem az, hogy minden eszközzel megpróbálja azt a 10FT-ot a szomszédtól elvenni. (az APEH-hez feljelentették 26 éves barátnőmet, mondván biztos lop-csal, mert ennyi idősen lakása, és kocsija van, ami mellesleg egy szutyok Suzuki részletre, és egy nem túl drága lakás, szintén hitelre). Ebből adódik, hogy az ország nagy része utálja egymást, hiszen valakinek mindig több van mint nekem, és akkor az tuti lopta.

A másik lényeges dolog (és ezért most a nagy hazaszerető turbómagyarok biztos utálni fognak), hogy jelenleg ez az ország egy szarkupac. Igen, vannak szép természeti értékeink, de hacsak nem akarunk visszamenni az őskorba, akkor élhetetlen. A magyaroknak elemi szükségük, hogy legyen egy elnyomó hatalom, aki megmondja mit csináljanak, mert ha van egy ilyen akkor arra rá lehet fogni, hogy azért szar, mert az oroszok/németek, vagy most éppen a zsidók elnyomnak minket. Aztán ezzel leplezhetjük is saját bénaságunkat, nincs rajtunk a teher, hogy valamit csinálni kéne. A köztársaság egyszerűen nem működik Magyarországon. Ide tényleg királyság kell, egy kemény, de okos királlyal, aki megmondja, hogy ezt csináld, vagy megdöglesz. Amíg a magyar emberek többsége nem érti meg, hogy mindenkinek magáról kell gondoskodni, és nem az államtól várni a sült galambot, addig szarkupac is marad ez az ország.

A legnagyobb probléma, hogy ezt az állapotot nagyon élvezik a jelenlegi pártok, valamint pátyolgatják, és tömik az IQ0 cigányokat, hiszen az ő szavazatuk ugyanannyit ér, mint egy több diplomás professzornak, de a prof nem dől be minden hazugságnak. Így lehet irányítani a népet, és tömni a zsebünket állami pénzekkel. Jelenleg van Magyarországon két párt, az egyik szar, a másik fos, e kettő közül lehet választani, mert ha bárki más be akar törni azt rövid úton kicsinálják. Amíg bármelyik pártnak meglesz annyi birkája (követője) aki be tudja őket szavazni, addig a politikában se lesz változás.

Szóval én perpill reménytelennek látok bármilyen javulást, és bár jól élek, bőven az átlag felett keresek (jelentsen fel valaki az APEH-nél), mégis sokszor gondolkodom rajta, hogy megfogadom Feri bátyánk tanácsát, és elhúzok innen. Pedig van bennem hazaszeretet, de ez kizárólag az országnak szól, nem az itt elő embereknek (tisztelet a kivételnek).

2008. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Azt mondod szarkupac MOST?! Mindig is az volt ember! Különben egy ország intelligenciáját mutatja hogy mennyire kell elnyomni ahhoz hogy félig meddig működőképes legyen. Na ezzel a néhai jugoszlávia szintje alatt vagyunk kilométerekkel. Pontosan arról van szó hogy ezt a csökött népséget egy kőkemény diktatúra tudja csak kézben tartani, ahol a diktátor épelméjű! Ha nem majd az mekkora show lesz mikor kimenekülök innen aztán visszajövök mint elnyomó, mert ugye magyar csak kint lehet próféta itt meg a zsákmányoláshoz a nyelvismeretem már meg van.
2008. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Itt a kérdésre kellen válaszolni, a kérdező sem férgek jelentkezését várta.

Csak úgy az előttem szólónak.

2008. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ezek a problémák nemcsak Magyarországra érvényesek hanem a szomszéd országokra is.Lehet,hogy nem adtok igazat, de én az iskolaugy megrefolmálásában látom a probléma megoldását.

Nagyobb hagsulyt fektetni a fiataok nevelésére,nem csak az a fontos,hogy tudást sajátítsanak el az iskolában. Sajnos vannak olyan csaladok ( meg mindig nagyon sokan) ahol a szulok csak azzal torodnek, hogy biztosítani tudják a midennapi szuksegletét a családnak és a gyerekeket az utca neveli.Nem lát jo példat otthon sem, az utcan meg kulonosen nem. Ezt a nevelesi hianyossagot kellene kitolteni az iskolának. De a médiának is nagy szerepe lehetne ebben,ha tobbet foglalkozna a fiatalok nevelésével és kevesebb olyan musort sugározna, ahol a csalás a gyikossag es az eroszakosság stb. tolti ki a musorok nagy részét. Most már nyugdíjas vagyok, da amikor még aktivan tanitottam, sokat foglalkoztam tanitason kivul is a gyerekekkel, meg is latszott az eredménye.Akkoriban nem fordulhatott elo,hogy egy diák megtámadja a pedagogusát, vagy akár tiszteletlenul viselkedik vele szemben.Ma csak ámulok, mi mindent megengednek maguknak a mai gyerekek, diákok, s ami még ennel is rosszabb, sokszor a szulok a neveletlen gyerekuk pártjára állnak. Ezen kellene valtoztatni! Jolnevelt,inteligens es magabiztos embereket kellene az iskolának kibocsájtania a szárnyai alol, akkor jobban tudnának az életben érvényesulni, talán akkor megszunne a "mindig panaszkodo magyarok szindromája", de ahhoz,hogy valaki sikeres lehessn, bele kell nevelni az onbizalmat a magabiztosságot,akkor konnyebb a sikert elerni! (A sikeres embernek nincs oka panaszkodni)

Kotelezové tenném minden pedagogus számára,hogy vegezze el az AGYKONTROLL tanfolyamot, sajat tapasztalatbol tudom, nekem mennyit segített és meg mindig segít.

2008. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

ha megfigyeled a médiát, 95%-ban csak rossz híreket nyomat, alternatívaként pedig a színvonalon aluli szemetet


az emberek folyamatosan sokkolva vannak, hogy milyen szarkupac az ország


kevés a közös társadalmi érték


a nép lemond a döntéshozásról és a pártpolitika kezébe adja a hatalmat ahelyett, hogy a civil társadalmat erősítené és azon keresztül tenné élhetővé az országot


kevés olyan egyesületet tudok, akik Magyarország (vagy bármi egyéb építő eszme MELLETT állnának - és sok olyat, akik valakik ELLEN vannak


szerintem először a korrupciót kellene nagyságrendekkel lecsökkenteni

2008. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kulcs a gyerekekben van, az oktatásban.Ehhez kellenének még olyan embere, mint a kérdés feltevője és egykét értelmes válaszadó.Ha kicsiben kezdjük az is jó.
2008. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az utsó hozzászóló vagy nem magyar érzelmű, vagy nagyon elkeseredett, de igy nem lehet hozzáálni, szerintem lehet változtatni...és kell is. Akit érdekel még és van benne valami és erőt akar meriteni olvassa ezt: [link] vagy ezt: www.kuruc.info . Vagy egyszerűen utazzon el Erdélybe (lehetőleg úgy hogy beszélgessen vagy vendésgségben legyen magyar, illetve székely-magyar embereknél, és akkor talán látja h van értelme és meritsen erőt. Szebb napot
2008. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja és nem azt kell hallgatni ami a VIVA-n megy, hanem pl Kárpátiát :)
2008. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem magát azt a tényt fikázzák Magyarországon, hogy "magyar", hanem a helyzetet ami az országban van.
2008. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!