Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vs MSZP. Miért hiszi...

Fidesz vs MSZP. Miért hiszi bárki is, hogy valamelyik jobb?

Figyelt kérdés

Kiegészítés, csak nem fért volna ki felülre:


Buszon utaztam haza ma reggel. Mögöttem egy csaj dumált valakivel, ezt hallottam, kb:

"Milyen szemét az MSZP! (elnyújtott hangon) Hogy rászállt a Fideszre, elkezdtek hazudozni a nyugdíjjal kapcsolatban, tudják, hogy sok a nyugdíjas. És akkor most ezért hazudnak a Fideszről."


Őszintén szólva kedvem lett volna megfordulni és megkérdezni, hogy árulják má'n el, hogy a Fidesz mit csinál cirka 8 éve? Mind2 párt olyan szinten hazudozik, hogy már szinte lángol. Vicces az egész, illetve annyira nem vicces.


2010. jan. 18. 07:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na igen, a probléma az, hogy MINDEN PÁRT EGYTŐL EGYIG HAZUDIK, hogy megnyerje magának, majd kizsigerelje a választókat. Új tisztességes pártot pedig nem lehet indítani, mert tisztességes eszközökkel a parlament közelébe nem jut. Ellehetetlenítik, és kis párt marad. De az emberek türelme már igen csak fogyóban van, és ha egyszer elpattan valami...
2010. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
magyar nép birka nép itt csinálhatnának bármit,a türelem végtelen még ha a fejünkre kiragasztanak egy matricát birka vagyok azt is elviselik,a fidesz meg mi a fas.znak árulja el a programját ha az mszp úgy is azt állitja be rossz az egész kamu,majd ha a folyóhoz érnek és látják a hidat.......
2010. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért ne becsüld le a magyarságot. Akár külső akár belső eredetű gondok voltak, ha szar került a levesbe, előbb utóbb megelégeltük: 1514, 1703, 1848, 1956.
2010. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A Fidesz elmondta mi a megoldás de az Mszp azt mondta rá, hogy sz@r az egész ahogy van. A benzint megemelték így a napi fogyasztás 14000 ről lecsökkent 2000 l re és maradni fog ugyanez az ár de mivel a kormánynak nem jött össze a bevétel növekedés ezért mást is megfognak emelni.
2010. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

tudod ez a politika.

ki tud nagyobb pókerarccal hazudni

szerinted megválasztanak egy olyan kormányt ami azt mondja h : msot minden drága lesz, de madj 10 év múlva jobb lesz, meg a gyerekeiteknek is.

háát :D nem sok esélye lenne

2010. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nem is a hazugságok amik kiakasztanak jobban, hanem az, hogy a két párt csak egymásra mutogat és ugatnak (egymásra), ez pedig nem kampány.


A kampány az kellene legyen, hogy mindenki szóban bizonygat, hogy ő meg tudja oldani a problémákat, meggyőzni. De hogy tudnak az emberek azon felizgulni és orgazmust átélni, hogy a 2 párt csak dobálja a másikat? Mert ez nem építő jellegű, ez semmi, nulla, zéró. nulla információ, nem erre lennék kíváncsi.

2010. jan. 18. 16:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szoktam? az ország vezetői hülyék. De akik szavaznak, azok méginkább. Ennyi.
2010. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!