Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szokott ezen az"oldalon"olyan...

Szokott ezen az"oldalon"olyan publikálni vagy csak simán mint látogató (nézelődő) van jelen aki háborús bűnös családtagja illetve utóda?

Figyelt kérdés
Vagy pedig ismernek-ismertek olyat a közvetlen környezetetekben? Mert a rendszerváltás óta eltüntek a szemek elől. De biztos vagyok benne hogy közöttünk élnek.
2014. aug. 30. 18:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Amit én írtam, abban nincs semmi rágalmazás.

Nem, a felmenőim nem voltak háborús bűnösök, de ha azok lettek volna, akkor sem szégyellném magam miatzuk. Az egyik nagyapám kommunista, azért sem szégyellem magam. A dédapám, meg megjárta bürkenaut, azért sem szégyellem magam. Sőtt még jobbnak sem tartom ezek miatt magamat senki másnál.


"És különben is...ki is támadta meg a Szovjetuniót és milyen módon?! "

Ez a tipikus a győztesek írják a történelmet.

A németek a barbarossa alatt egy orosz támadó hadoszlopba ütköztek, ezért haladtak olyan gyorsan, mert az ellenség támadó harcra volt berendeződve. Ezt igazolják az orosz veszteségek, a háború előtti csapatmozgások, katonai beszámolók.

2014. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akkor erre varrjon gombot: Párom apai felmenői között volt, aki levezethető rokonságban állt Adolf Hitler édesanyjával (Schicklgruber), apai nagyapjának pedig hentesüzlete és háza volt azt hiszem a Dohány utcában, pontosan a gettó fala mellet. Azaz a gettó fala a ház egyik oldala volt. A nagypapa a gettósítás idején etette a gettóba zárt zsidókat, amit tudott, adott nekik.

Akkor most a párom, illetve a felmenői bűnösök az Ön korlátolt, csökött, történelmet nem igazán ismerő beteg agyában?

Személyes véleményem pedig az, hogy azok turkálnak és keresik a hibát mások életében ennyire rögeszmésen, akik nem tudnak szembenézni a saját nyomorukkal. Ajánlanék egy terápiát paranoia ellen. Én csak sajnálom Önt, szörnyű lehet ezzel a demagóg, értelmetlen gyűlölködéssel együtt élni.

2014. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Apád meg egy besúgó volt! Nézzél magadba te szerencsétlen hülye!
2014. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!