Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szokott ezen az"oldalon"olyan...

Szokott ezen az"oldalon"olyan publikálni vagy csak simán mint látogató (nézelődő) van jelen aki háborús bűnös családtagja illetve utóda?

Figyelt kérdés
Vagy pedig ismernek-ismertek olyat a közvetlen környezetetekben? Mert a rendszerváltás óta eltüntek a szemek elől. De biztos vagyok benne hogy közöttünk élnek.
2014. aug. 30. 18:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9:


Jó lenne ha minden olyan egyszerű lenne hogy valaminek(azt hisszük hogy...)vége van aztán már többé nem is számít.


Igenis számít! Már hogyne számítana!


Vagy Ön ha netán szerelembe esik(hogy ne csak mindig háborúról essék szó...)akkor Önnek teljesen mindegy hogy a szerelme ki volt-mi volt...stb?


Ha igen akkor irígylem Önt aki egy végtelenül egyszerű ember lehet akkor akinek minden mindegy!


Én amikor megnősültem tulakdonképpen két lányba voltam szerelmes de az egyik(mint megtudtam)csélcsap volt. A másikat vettem el.


Na de ez nem tartozik ide.


Hogyne számítana ha valakinek az őse háborús bűnös!

2014. aug. 30. 19:17
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ti kommunista besúgók voltatok, az tényleg jobb. Remélem azzal tisztában vagy hogy nem csak a nácik követtek el háborús bűnöket.
2014. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

10:


Önre is igaz a 9-es hozzászólónak publikált válaszom azzal a kiegészítéssel(az írása végére reagálva)hogy Ön olyan ember lehet aki az egyszerűt is túlbonyolítja.


Volt egy kérdésem amiben nem az a lényeg amit válaszoltak hanem hogy a rendszerváltás óta miért nem figyelik őket és mit csinálnak illetve hol vannak. És ismer-e valaki közülük valakit.


Erre Ön(is)jön holmi elméletekkel...nem arról van szó!


12:


"Remélem azzal tisztában vagy hogy nem csak a nácik követtek el háborús bűnöket."


Atyaúristen...ez már olyasmi vad kinyilatkoztatás mint amikor valaki Szálasit avatja hőssé...-féltettek páran ettől a weboldaltól és úgy néz ki igazuk van. Itt tombol az antiszemitizmus és a nácizmus iránti rajongás. Félelmetes.

2014. aug. 30. 19:25
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen marhaságokból már rohadtul elegem van . A Biszku ellen is csak tavaly indult per . Az ügynököket kéne keresgélni , mert a te bűnöseid már 90 fölött vannak mind .El kéne már felejteni , már az átlag magyar fizetett eleget ezért , felejtsük már el . Ez a 21. század .
2014. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is majdnem elvettem egy lányt, de mivel nem tudta bizonyítani három generációra visszamenőleg az árja származását inkább ott hagytam.
2014. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nincs semmi túlbonyolítva. A nácikkal az a probléma a mellett, hogy embereket gyilkoltak, hogy ezt származás szerint tették. Tehát, ha maga azt mondja, hogy szégyelnem kéne magam azért, amit a felmenőim tettek, akkor a származásom szerint ítél meg.

Most ugyan azt csinálja, amit ők.

Az pedig, hogy maga szerint csak a nácik voltak a bűnözők, az megint ugyan az, amit az ön álltal elítélt emberek tesznek. Csak ez esetben nem a nácikat, hanem a szovjeteket mosdatja. A szovjet katonákat mért nem végezték ki, amikor öten erőszakoltak meg egy tizenéves kislányt, vagy amikor megverték az öreg nénit, mert nem adta oda az aranyat?!? Ugyan azt teszi, amit azok, akik ellen fellépett.

2014. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16:


A rágalmaira nem reagálok de arra igen hogy a néhányak által agyonmagasztalt Horthy őfőméltósága ha következetesen kitartott volna a"kiugrás"mellett DE MÉG INKÁBB nem folytatta volna következetesen azt a politikát 25 éven át ami 44-hez vezetett akkor a Szovjetunió nem lett volna kénytelen Magyarország ellen hadat viselni!


És különben is...ki is támadta meg a Szovjetuniót és milyen módon?!


A nácik bűnösök ez nem kérdés.


A kérdés az hogy...dehát ezt feltettem itt is és a másik kérdésemnél is!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__605..

2014. aug. 30. 19:42
 18/23 anonim ***** válasza:
"náci bűnösök " lépjünk már rajta könyörgöm ! #14 voltam .
2014. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

És mi ez...?


"Tehát, ha maga azt mondja, hogy szégyelnem kéne magam azért, amit a felmenőim tettek, akkor a származásom szerint ítél meg."


Az Ön ősei háborús bűnösök?


Asztaz...


18:


Nem lehet rajta túllépni...-nem lehet.


Azok az"emberek"olyan és annyi gonoszságot műveltek hogy...nem lehet elfelejteni!


A minap nézegettem filmhíradókat és...na de talán más is látott ilyen"műsort"már.


Ahogy a szerencsétleneket bevagonírozták és...jó elég.


De felejteni nem lehet!

2014. aug. 30. 19:47
 20/23 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon kéne , mert a többségi társadalom nem fizethet meg olyan bűnök miatt amit nem követett el . A zsidók meg a kommunisták is sok rosszat követtek el , de valahogy sokan még mindig '44-ben élnek . Nem kell felejteni , de a Simon Vizestál meg az utódai tetteiből nem kérünk többet . Akkor legyen évente EGY holokauszt megemlékezés , meg pár történelmi műsor , de ne legyen már mindennapos téma .
2014. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!