Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ki számít MAGYAR-nak?

Jobbikosok ki számít MAGYAR-nak?

Figyelt kérdés
nem, ez nem provokáció, tényleg érdekel mit gondoltok, mert nyilvánvalóan elég szubjektív szempontok alapján ítélitek meg ezt a kérdést.
2010. jan. 16. 18:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
39%
Akinek a születési anyakönyvi kivonatában az van beleírva.
2010. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
51%

Magyar az aki magyarként gondolkodik érez cselekszik. Magyar az akinek fáj Trianon. Aki embernek hitvány magyarnak alkalmatlan. Vagyis aki tétlenül nézi és engedi, hogy Izrael Magyarországot felvásárolja az nem magyar. Ennek okán mi jobbikos szimpatizánsok sokszor a pártjaik hazai áruló politikájáért a szimpatizánsaikat is félélőségre vonjuk. Holott nem haza árulók azok sem csak tudatlanok. Ezért szokja Vona Gábor azt mondani az ország 2/3-a jobbikos csak nem tud róla. A másik 1/3 pedig megpróbálja ezt az Izrael állam magyar földre átköltöztetését levezényelni.

Jobbikos vok, zsidó származású, legjobb barátom cigány nemzetiségű magyar és barátnőm félig francia származású. Legjobb barátom és én a pártnak tagjai közé tartozom és mind2-en magyarok vagyunk.

[link]

- nos szerintem Ő is magyarul érezz és magyarként cselekszik:D

2010. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 BeerHunter ***** válasza:
57%

Aki azt írja, hogy csak a papír számít, arra felettéb kíváncsi lennék, mit beszélne a határ másik oldaláról. Nagy rádöbbenések lennének, hogy itthonról könnyű ugatni.

Magyar az, aki annak érzi/vallja magát. Elkötelezett az ország iránt, a javát akarja, és szolgálja a legjobb tudása szerint, tud magyarul, és ő, vagy legalább valamelyik felmenője (?) a történelmi Magyarország területén született.

Ha ennek zsidó megfelel->magyar, ha a cigány->magyar, ha a meleg->magyar.

Ja és nagyon nem nézem jó szemmel, hogy a Keletinél leszállva csak minden 10. ember magyar (fehér). Nekem például egy pampaszájú néger, vagy egy szotyiszemű kínai soha nem lesz magyar. Főleg addig nem, amíg a határon túli honfitársaink nem kapnak kettős állampolgárságot. Minimum.

Szóval. Aki nem felel meg a fentieknek, az eddig is is kivívta magának a társadalom ellenszenvét, ezután is ki fogja, aki megfelelt, azt megbecsülték. El lehet dönteni, ki melyik csoportban játszik.

2010. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 BeerHunter ***** válasza:
50%

A gmailes linkelési próba azért ütős:D

Előző előtti.

2010. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
45%
Megnéztem a beszúrásodat.Természetesen magyar vagy ,a magyarság nem politikai hovatartozás hanem hozzáállás kérdése.Nekem is vannak tölem teljesen eltérö nézetü barátaim, köztük zsidók is.A másként gondolkodást tolerálni kell különben te se várj toleranciát.A Jobbik párt tul van reagálva,és a magyar polgárok félre vannak tájékoztatva a párt valós programjáról.A politikusaik beszédeit konzekvensen félremagyarázzák ill. elferditik,elöszeretettel azok akik ezt azt országot minden vonalon hetediziglen tönkretették,kizsákmányolták.A sok naiv félrevezetett honfitársra sem haragszom emiatt,attól még jó magyarok lehetnek.Nem csak az a jó magyar aki a jobbikra szavaz,de Vona Gábornak igaza van abban hogy a 2/3 rész jobbikos csak még nem tudja.Aki figyelmesen elolvassa a programot és jó magyar az egyet ért vele.Kiváncsi lennék te mivel nem értesz egyet a párt programjával kapcsolatban.
2010. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező ha magyarnak tartod magad (most ez nem csak annyit jelent hogy bírom a gyakorikerdesek.hu-ra hogy igen az vagyok hanem komolyan büszke vagy arra hogy magyar vagy pl egy olasz is büszke arra hogy olasz stb.)akkor az vagy.

Remélem a kérdésed nem provokáció.

Bár hogy a barátaidat aszerint tartod számon hogy zsidó cigány vagy meleg az már téged minősít.


Egy jobbik szavazó.

2010. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
ÉnÉnÉnÉn!!! \o/
2010. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!