Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ki számít MAGYAR-nak?

Jobbikosok ki számít MAGYAR-nak?

Figyelt kérdés
nem, ez nem provokáció, tényleg érdekel mit gondoltok, mert nyilvánvalóan elég szubjektív szempontok alapján ítélitek meg ezt a kérdést.
2010. jan. 16. 18:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:47


Vagyok!


Megmondtam, azt hogy ki az igazi, soha nem fogjuk eldönteni.


Ez olyan mintha, egy nagykosár cseresznyéből az egészségest akarnád kiválogatni és nem a férgest.

Mi alapján? Hogy piros, vagy ropogós, esetleg hogy édes-e?

Nem egyszerűbb a férgesét kiválogatni és a többi maradjon a kosárba.


Ezért egyszerűbb azt meghatározni, hogy ki is az álszent, vagy a magyarellenes!

2010. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
47%
Egy Magyarországon élő személy vagy.
2010. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
61%

Ha az a magyar,aki tiszteli a szülőjét,akkor nagyon kevés fiatalt nevezhetünk magyarnak.Ma már inkább szidni szokták a szülőket,de tisztelni nem.

Szerintem az magyar,aki annak született és itt is él az országban,vagy külföldön is magyarnak vallja magát.

2010. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
36%

ma 19:22

Ilyen baromságot. Az esetleg magyar állampolgár, de még így sem teljesen helyes.

2010. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
19%

"Barátaim között több meleget, romát és zsidót nyilvántartok."

Lehet roma vagy zsidó barátod, mert azok lehetnek normálisak, sőt nálam is van pár, de a meleg egy kicsit (nagyon) távol áll tőlem.

2010. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
19:22 ha jól értem, szerinted nem vagyok magyar.
2010. jan. 16. 19:45
 17/37 anonim ***** válasza:
56%
Nem bonyolult kérdés. Az a magyar, akire a jobbikosok rámondják. Akire pedig azt mondják, hogy zsidó, az zsidó. (Így fordulhat elő, hogy egy olyan országban, ahol 1%-nál kevesebb zsidó él, a jobbikosok szerint minden második ember zsidó, aki meg nem zsidó, az többnyire cigány).
2010. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
14%
bravó, ez aztán az a valász, amit a kérdező látni akart. sőt igazából magyarok nincsenek is, mert aki tartozik bele az általad említettekbe, az náci, esetleg fasiszta.
2010. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%
Az én szememben az a magyar, aki legbelül annak érzi magát.
2010. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
65%
nem vagyok jobbikos,de magyar az akinek az van a személyi igazolványában hogy magyar állampolgár.A törvények még mindig magasabb hatalommal bírnak mint bármelyik jobbikos aki elmagyarázza hogy ki magyar meg ki nem.
2010. jan. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!