Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem a Magyaro...

A magyarok miért nem a Magyarországon készült termékeket részesítik előnyben?

Figyelt kérdés
Csak az árat nézik. Aztán meg ha bezár egy gyár megy a sírás, pedig ha azt a terméket vette volna nem kellett volna a gyárnak bezárnia.
2014. aug. 25. 20:22
1 2 3 4 5
 11/48 tetro ***** válasza:
7%
Hol lehet magyar házi tejet kapni 100 ft-ért? meg tojást 30-ért? mert akkor odajárnék...
2014. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
79%

1. Sokszor ha elolvasod a "tesco gazdaságos" szintű termékek is magyar termelőtől vannak.

2. Sok "magyar" termék pont ugyanúgy kizsákmányolja a termelőket, és az igazi bevétel külföldre megy.

3. Versenyhelyzet van, azt veszi mindenki amelyik adott áron jobbat nyújt. Ha rosszabb akkor miért vegyem a magyart?

4. Szerintem aki teheti vesz termelői dolgokat, akár piacon, akár kéz alól. Persze más ez vidéken, ahol a település állattenyésztői ellátják a környéket, meg más egy nagyváros közepén.

5. Akárhogy nézzük, az emberek többségének azért eléggé ki van számítva hogy mikor mennyit költhet, és ha 300 helyett 200-ért is vehetek tejet, meg mindenen spórolok 10-50-100 forintokat, akkor a végén elég szép plusz összeg jön ki, ami mellé vagy vehetek pluszba dolgokat, vagy eltehetem másra.


De mondom, szerintem azért az emberek nagy része odafigyel arra, hogy honnan vesz, és ha nem sokkal drágább, akkor a magyar terméket veszi.

2014. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
59%

"Szerintem aki teheti vesz termelői dolgokat, akár piacon, akár kéz alól."


Ennyi. És sok mindent háztól még olcsóbban megkapsz mint piacon. A bolti ár fele háromnegyedéért. De ezeknek mondhatod...

2014. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
71%

"Nem értem miért írják itt sokan, hogy olcsóbb mint a "hulladék import""


Talán mert ez az igazság. Ha sokan írják nem kéne már elgondolkodnod a hiba kinek a készülékében van?

Ha mindenki szembe jön egy egyirányú utcában akkor mindenki hülye? :)

2014. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
42%

Abba nem gondolsz bele, hogy nem csak falun élnek emberek? Aki városban, nagyvárosban él az nem tud átmenni a szomszéd lakásába disznót vágni. Kénytelen elmenni a piacra vagy boltba.

Az ingyenélő jelző pedig elég vicces, tekintve hogy te itt büszkélkedsz milyen olcsón veszel dolgokat, de arra nem jössz rá, hogy nem fizetsz ÁFA-t.

2014. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
10%
Mert népirtás megy,gyerekek!A jó minőségű magyar termékeket kiviszik,nekünk meg behozzák ide a sz art.Ezért van ennyi beteg ember,de ez is jó biznisz a zsidóknak,esszük a gyógyszereket is!Ami mostanában szemet szúrt,az a sok kismama aki legkésőbb a harmadik hónapban elvetél!A saját fülemmel hallottam a dokit a kórházban,minden második nő ezzel van bent!És mind magyar!A cigóknál nincs ilyen gond!
2014. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 tetro ***** válasza:
28%

20.58

légyszi áruld el hogy csinálják ezt a zsidók. a cigók jobb ételt kapnak? vagy a sok import szemétben van valami ami csak a magyarokra hat?

amúgy miért éri a magyar terméket kivinni nekik, ha ők olcsóbban tudnak előállítani? :D

2014. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
12%

"Mert népirtás megy,gyerekek!A jó minőségű magyar termékeket kiviszik,nekünk meg behozzák ide a sz art."


Ez már így igaz.

2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
33%
Azért, mert azok rossz minőségűek és drágák.
2014. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 tetro ***** válasza:
34%

Összefoglalnám.

Azért fogyaszt a többség a jó minőségű olcsó hazai helyett drága rossz minőségű importot, mert a zsidók így akarják. Sőt, amit ide exportálnak az annyira rossz, hogy azzal szándékosan akarnak kiirtani minket, úgy hogy a cigányokat életben hagyják, mert rájuk nem hat a sok szemét külföldi étel. és amúgy áfát pedig az ingyenélők fizetnek csak.

azt hiszem ma már ennél magasabb nem juthatunk :D

2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!