Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy evolúció-ellenesség?

Mi ez a nagy evolúció-ellenesség?

Figyelt kérdés
Sokszor látom mostanában az interneten, főleg Jobbos emberektől/oldalaktól. Értem én, hogy kereszténység meg minden, de azért egy tudományos ténnyel így szembemenni, ahogy pl. [link] ez a cikk is teszi, durva.
2014. aug. 25. 10:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Még szerencse hogy nem ettől leszek nacionalista, hogy ilyen f..zságokat gondolok/mondok.

Remélem a Jobbik nem fogja ezt a hülyeséget hajtogatni, mert akkor erősen el fogok gondolkozni azon, hogy továbbra is pártoljam Őket.


Gárdával nincs bajom, jó tapasztalataim vannak velük. Novák Előd egy f..z, ki kéne dobni a Jobbikból. Mehet a Magyar Hajnalba. Betyársereg mostanában nagyon nyalja Oroszország seggét, ez nem tetszik nekem.

2014. aug. 25. 16:17
 12/25 anonim ***** válasza:
41%

10-esnek küldöm sok szeretettel, és üzenem neki, hogy ne feledje: mindig van lejjebb :D


https://www.youtube.com/watch?v=ryK36rge-NE (2. perctől)

2014. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

10-es vagyok.

Bocsánatot szeretnék kérni minden jobbertől, alábecsültem az ostobaságukat.

2014. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%

magyarország egyre mélyebbre száll. Alapvetően azért, mert van egy hörgő acsarkodó és rendkívül ostoba jobber réteg, amelynek bármit be lehet adni, ha azt előtte nemzeti színűre mázolják.

Egy időben azt gondoltam, ennél már nincs alább, de mostanában látom, csak most kezdődik a jobber mélyrepülés.

Érzésem szerint egyetlen megoldás van, az iskolázott emberek határozott tiltakozása az ilyen bugyuta megtévesztések ellen, mint az evolúció bármilyen tagadása.

2014. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%

"az iskolázott emberek határozott tiltakozása az ilyen bugyuta megtévesztések ellen, mint az evolúció bármilyen tagadása."


Aha, értem, szóval az új államvallás az evolúció-ELMÉLET lesz. Innentől kezdve börtönbe kell zárni, aki bírálni az ELMÉLETET, végül máglyára küldeni.

Akkor a nagyképű, pökhendi, agresszív, beteges inkvizítor hajlamaidat kiélhetnéd.

Belőled nagyon jó ÁVH-s keretlegény lett volna.

2014. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

Eddig is gyorsan hanyatlott az ország, a fidesz-jobbik párosnak köszönhetően. De most olyan kulturális, társadalmi mélyrepülés veszi kezdetét, amit még nem láttunk.


Most már ott tartunk, hogy a legalapvetőbb tudományos dolgokat is meg lehet kérdőjelezni, szemétre dobni.

Ez a rendszer mindent eldob amit az utóbbi 25 évben nagy nehezen befogatunk nyugatról. Mindent előröl a saját kis elképzeléseik szerint...szép jövő.

2014. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha tudományos tényeket, történelmet tagadsz akkor aztán übernagymagyar vagy. Ez a mércéje a magyarkodásnak. ;)
2014. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
29%

Előző, egy szóval sem vontam kétségbe, hogy a majomtól származol!

Ne forgasd ki a szavaimat, kérlek.

2014. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18%

"Most már ott tartunk, hogy a legalapvetőbb tudományos dolgokat is meg lehet kérdőjelezni,"


Bocs, de nem erről szól a fejlődés???


Ismerős a sztori a lapos földről, majd a geocentrikus, később a heliocentrikus világképről?

Napról napra többet tudunk és bizony rájövünk, hogy szemétkosárba való a tegnapi tudás a maival szemben.

A mait pedig felülmúlja a holnapi. Ezt a normális ember belátja és nem ragad le pl. az avítt, poros evolúció elmélet (ami csak egy hipotézis!) megfellebbezhetetlenségében, mert azzal gátolja a fejlődést.


A fejlődés motorja a "mindig mindent megkérdőjelezni" elv.

2014. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%
mit kell ezen rugózni. mindenki azt hisz amit akar.
2014. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!