Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy evolúció-ellenesség?

Mi ez a nagy evolúció-ellenesség?

Figyelt kérdés
Sokszor látom mostanában az interneten, főleg Jobbos emberektől/oldalaktól. Értem én, hogy kereszténység meg minden, de azért egy tudományos ténnyel így szembemenni, ahogy pl. [link] ez a cikk is teszi, durva.
2014. aug. 25. 10:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nos erre azt tudom mondani, hogy ezeket az embereket nem az evolúció hozta le a fáról, hanem a gravitáció.
2014. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%

A krisztusi létezés és az evolúció nem zárja ki egymást!

Ezt még Ferenc Pápa is elismerte!

2014. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

Tehát a pápa szerint Isten nem teremtett embert?

Kezdetben megteremté Ádám ősét, Csitát XD

2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy az evolúciós elméletből hiányzik egy láncszem. De még mindig logikusabb, mint a teremtéstörténet.

A cikk nekem csak hisztizésnek tűnik, semmi komolyan vehető nincs benne.

2014. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Mert az evolúció egy nagyon tudományosnak tűnő, ezer meg egy ellentmondást és hiányzó láncszemet tartalmazó esti mese.
2014. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Na mert a teremtésnek van bármiféle valóságalapja is, ugye?
2014. aug. 25. 11:14
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

# 6

A különbség annyi, hogy míg az evolúció leletekkel és különféle bizonyítékokkal van alátámasztva, tudósok és Charles Darwin által. Addig a teremtéstörténet íróját, kitalálóját nem ismerjük és csupán a puszta hit tudja alátámasztani. Én ez alapján hiszek inkább az evolúcióban és ez nem zárja ki a vallásosságot vagy Isten létezését.

2014. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Azért ezek után ne hívd magad kereszténynek, oké? A keresztény értékeke közé tartozik mások tisztelete és elfogadása, te pedig ezeket megtagadod, úgyhogy csak annyira kérlek meg, hogy ne hívd magad kereszténynek, miután képes voltál ekkora tahóságra.
2014. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

"A krisztusi létezés és az evolúció nem zárja ki egymást!"


Ja, végülis volt az ősrobbanás tizenakárhány milliárd éve, aztán a Föld kialakult úgy 4,5 milliárd éve, majd az élet megjelent rajta kb. 3,5 milliárd éve, aztán Isten megteremtette az világot, a benne élő növényeket és állatokat, valamint Ádámot és Évát nagyjából 6000 éve.


Teljesen logikus.

2014. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

Amikor már azt hitted, hogy a jobboldal nem tud mélyebbre süllyedni. A gárda, novák előd, betyársereg, érpataki polgármester és hasonlók után, akkor tessék itt van ez :D


Szerintem csak maguk közt röhögnek, hogy ki tud nagyobb baromságot mondani, amit még elhisznek a szavazók.

Én azt hittem, hogy a háttérhatalom emlegetésnél már nincs lejjebb, de most már az ufos sztorikat várom.

2014. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!