Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyes az érpataki modell?

Helyes az érpataki modell?

Figyelt kérdés

Néztem néhány videót, elolvastam cikkeket, véleményeket mindkét szemszögből.


Több olyan videóit is láttam ahol a polgármester egyenruhában szónokol a kisiskolás gyerekeknek a libsikről és hasonló témákról (gondolom nem kell sorolni), a gyerekek pedig nevetve tapsikolnak neki.


Mindezt a hagyományőrzés címszó alatt, ami tényleg nagyon fontos lenne, megőrizni a magyar kultúránkat.


A településen jobb a közbiztonság, a cigányok se balhéznak, de biztos, hogy ez egészséges.


Sok dolog van amiben egyetértek a Jobbik belpolitikai elképzeléseivel, de nézni, ahogy ez a "turultollas" fickó szónokol, mögötte 7-8 éves gyerekek tartják az árpádsávos zászlót (ami ellen amúgy nem lenne kifogásom), olyan érzése van az embernek mint valami Hitlerjugend felvonuláson.



2014. aug. 20. 16:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mi köze annak Érpatakhoz? Jaaa, hogy tudsz mutatni országosan 1-2 díszcigányt. Hát köszi, de ők nem az átlagot teszik ki.
2014. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Semmi, de az előbb itt vagánykodtak, h mert így a cigány polgármester meg a többi.

Aztán sehol semmi.

2014. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#15, 20, 22


Cserdi például, Bogdán Lacival. Kíváncsi vagyok érpatak mikor visz majd helyben termelt élelmiszer-adományokat rászorulóknak az ország másik felébe, vagy eleve, mikor lesz önálló gazdasága, mint Cserdinek. De van még rengeteg település, ahol nagyon próbálkoznak, és nem agymosással meg erőszakkal érnek el sikereket.

2014. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Cserdi például, Bogdán Lacival. Kíváncsi vagyok érpatak mikor visz majd helyben termelt élelmiszer-adományokat rászorulóknak az ország másik felébe, vagy eleve, mikor lesz önálló gazdasága, mint Cserdinek. De van még rengeteg település, ahol nagyon próbálkoznak, és nem agymosással meg erőszakkal érnek el sikereket."


Érpatakon milyen erőszakos esemény történt? Valami puccsal végződő polgármester választásra gondolsz? Amennyiben erőszak nélkül került hatalomra a polgármester, a hozzászólásod ezen része nem igaz.

2014. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
SZerinted az erőszak fogalma megegyezik a hatalmi puccsal? A helyiek zsarolása, a lelki terror, és az erőszakos retorika szerintem már elegendő ahhoz, hogy szóvá lehessen tenni: lehetne ezt másképpen is. Persze - mint mondtam - Érpatak még mindig jobb azért, mert legalább történik valami. Ez sokkal jobb, mint a haldokló falvak százai. Sokkal rosszabb viszont annál, ahol nem egy ostoba tulok az irányadó.
2014. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!