Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na ennek már hisztek?

Na ennek már hisztek?

Figyelt kérdés

Azt írta régebben egy fideszes kommentelő, hogy az eurostat-nak kell hinni, mert az igazat ír.


[link]


Ez elvileg azon a statisztikán íródott.


Kérdezem én. Biztos ez, hogy MÉG MINDIG a gyurcsány hibája? 5 év telt el lassan. És én azért hiszem el, mert én pont benne élek ebben a helyzetben. Akinek nem tiszta, arról beszélek, hogy én nem pesti vagyok. Általában azok bérkommentelnek a fidesz mellett, akiknek zsíros és stabil általában állami munkahelyük van, és valamelyik észak nyugati nagyvárosban élnek, vagy pesten. Ezek az emberek nem is tudják elképzelni, hogy mi megy délen és keleten.

Az emberek nem szórakozásból panaszkodnak ám....



Tessék megnézni a településenkénti gdp termelést.. Bár az se mond sokat, mert a gdp-től nem fog nőni a fizetés, csak azt mutatja, hogy hatékonyabban dolgoznak a mostani dolgozók, de attól még nem fizetnek nekik többet.


2014. aug. 18. 12:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

2 bitesnek nevezed, azokat akik legalább az eredi eurostatos adatokból tájékozódnak?

Nem a 444.hu által lefestett álomvilágot, ahol európa 5 országból áll és a szegénységet átlag fizetéshez mérik (jobb nem is gondolni, arra hogy milyen téves jó létett festene le ez a statisztika, ha az átlag fizetés alacsonyabb lenne) .

2014. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szükségem erre az oldalra, én rájöttem saját magamtól is, hogy nem mennek a dolgok olyan jól.
2014. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!