Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na ennek már hisztek?

Na ennek már hisztek?

Figyelt kérdés

Azt írta régebben egy fideszes kommentelő, hogy az eurostat-nak kell hinni, mert az igazat ír.


[link]


Ez elvileg azon a statisztikán íródott.


Kérdezem én. Biztos ez, hogy MÉG MINDIG a gyurcsány hibája? 5 év telt el lassan. És én azért hiszem el, mert én pont benne élek ebben a helyzetben. Akinek nem tiszta, arról beszélek, hogy én nem pesti vagyok. Általában azok bérkommentelnek a fidesz mellett, akiknek zsíros és stabil általában állami munkahelyük van, és valamelyik észak nyugati nagyvárosban élnek, vagy pesten. Ezek az emberek nem is tudják elképzelni, hogy mi megy délen és keleten.

Az emberek nem szórakozásból panaszkodnak ám....



Tessék megnézni a településenkénti gdp termelést.. Bár az se mond sokat, mert a gdp-től nem fog nőni a fizetés, csak azt mutatja, hogy hatékonyabban dolgoznak a mostani dolgozók, de attól még nem fizetnek nekik többet.


2014. aug. 18. 12:24
1 2 3
 11/22 Sün!! ***** válasza:
69%

"A munkahely oda megy, ahova olcsón eljut, nem adóztatják szét, és talál munkaerőt. Munkaerő van, a többi meg nem miattunk van."


Ez nem teljesen így működik. Évtizedek óta nem dolgozó generációk nem minősülnek munkaERŐnek. Nyilván néhány multigyár és szállítmányozási központ épül autópályák mentén, de attól nem lesz félmillió munkahely. Gyurcsányod épített autópályákat, mire mentünk vele? Bár autópályát építeni a mutyizás melegágya. Uniós pénzből megy minden ebben az országban, mióta beléptünk. Az összes fejlesztés jóformán attól függ, hogy milyen címeken lehet lehívni pénzeket. Evvan. AMi autópályára volt, azt már Gyurcsiék ellopták. Egy autópálya meg 10 év mire felépül. AKinek munka kell, annak most rögtön kell. Van munka. Van ahol meg munkaerő? Nos hát nem a hegy fog Mohamedhez menni, evvan.

2014. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"A fidesz 12 év alatt sem fogja tudni azt a lemaradást, amelyet ezek alatt az elfuserált évek alatt összehozott az ország."


Gondolom mindjárt jön a nagy ötlet, hogy éppen ezért kell a Fideszt 24 éven keresztül kormányon tartani, hogy helyre tudják rakni az országot. És ha ez sem elég, akkor újabb 24 év.

2080-at fogunk írni, Magyarország még mindig nyomorogni fog, de erről is az MSZP tehet majd, mert mindent elrontottak 2002-2010 között. :DD

2014. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sün!! ***** válasza:
50%
Egyébként ennak a 444.hu -nak annyi hitelt adnék, mint Ildikócska "Nem lesz gázáremelés" szlogenjére.
2014. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Sün!! ***** válasza:
53%

12/13 Időpont ma 14:30


:) Az nem lenne túl szerencsés. A jelenlegi helyzetet vázoltam. Az, hogy mi lesz 2080-ban nem érdekel, mert nem élem meg. Egyébként a fidesz túl nagy bázist fed le, akik bármi történik évtizedekre biztosítanak a fidesznek egy stabil bázist. Talán később egy koalíció megbuktathatja, de nem látok rá esélyt. Legalábbis addig biztosan, amíg az mszp maradékán ilyen csupán a helyeken és pénzen marakodó pártocskák kukorékolnak.

2014. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

444 ennyi erővel nyugodtan írhatta volna ezt is.

"Magyarország lassan új országcsoportba kerül. Elhagyva a 30asok klubját Írország, Görögország, Horvátország, Olaszország,Litvánia mellett Magyarország is szerepelt és elindult az 40%osok klubjába, ahol Románia 40,5% és Bulgária 49% szerepel "

2014. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

12: Erről az jutott most eszembe, amikor egy ismerősöm okoskodott nekem a Feriékről 2006-ban és hogy kéne nekik még egy esélyt adni; hadd fejezzék be amit elkezdtek. Kísértetiesen hasonló a mostani helyzet, nem?


Lesz Felcsúti Beszéd is az Őszödi mintájára?

2014. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

11-es:

1. Nincs gyurcsányom. Ez a ti fideszesek 2bites agyatok szüleménye.

2. Hát nézd meg melyik a fejlettebb része az országnak. Győr vagy békés megye. Debrecen vagy Kaposvár.


Ahol van autópálya ott több is lesz a munkahely. Alapvető közgazdaságtanban is szerepel az infrastruktúra mint alapfeltétel.


De gondolom te is pestről állami munkahelyről vagy ilyen kemény.

2014. aug. 18. 15:06
 18/22 anonim ***** válasza:

"Lesz Felcsúti Beszéd is az Őszödi mintájára?"


Dehogy lesz.

Orbán Viktor tökéletes, neki nincs mit bevallania. :))

2014. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sün!! ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező. Elkeseredett vagy, ez érthető. Én is az voltam, de mivel megtanultam, hogy magamtól várhatom a boldogulásom, már inkább mosolygok a problémákon és megpróbálom megoldani őket. Nem vagyok fideszes. Mindenhol nem lehet autópálya. Ezért mindenhol nem is lesz adott az általad oly fontosra tartott infrastruktúra ahhoz, hogy gyárak épülhessenek.


A közgazdaságtant annyira nem erőltetném. Sorra buknak meg az általad is emlegetett örökigazságoknak gondolt tézisek.


Kérlek, napi 3-4 órát utazom csak azért, hogy dolgozhassak. Volt állami és nem állami munkahelyem is. Kemény vagyok igen, mert nem csupán tőlem kívülálló okoktól teszem függővé a boldogságom.


Aki nem pesti vagy nem az általad is felvázolt paradicsomban lakik, ahol még a wc-re is autópálya vezet, akkor most fel van mentve? Ha nem jutnak egyről a kettőre, akkor az ő felelősségük semmis, mert oda születtek? Könnyű a kormányt hibáztatni mindenért. Persze, szidtam én is az mszp kormányt meg a fideszt is, amikor olyat csinál ami nekem nem jó, de mindenkinek nem lehet mindig minden jó. Megtanultam átlépni ezeken a dolgokon. Tessék dolgozni. És élni.

2014. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 BlackSword ***** válasza:

"Orbán Viktor tökéletes, neki nincs mit bevallania."


DE: úgy hívják, hogy SzJA...

2014. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!