Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Avatar neonáci, homofób és...

Az Avatar neonáci, homofób és háborúellenes film szerintetek?

Figyelt kérdés

Forrás:

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. jan. 13. 21:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
7%

Kíváncsi vagyok a baromi nagy önérzetű neonácik közül hány mert megnyikkanni az előző rendzser idejében.

Jaj a borzasztó rettenthetetlen harczosok dühe csak nem lecsillapult, mikor május elsején megetették őket?

Jaj srácok... ez olyan nem.. trendi...

2010. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
70%

hü valakiket nagyon érzékenyen érintenek a nácik :D


"Csakazértis shalom, undorító, mocskos, történelemben elmaradt banda. Menjetek szépen vissza a gumifalú szoába és vegyétek be a gyógyszert. "


shalom az ám xD lol

néz már a zsidót :DDDD

2010. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
87%
sok a cigány kevés a náci--> gyere vissza Hitler bácsi :)))
2010. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Ez mindennek a teteje. Ezt nem hiszem el.

Neytiri mint leszbikus navi?

Neonáci háttérgondolatok?

Hát a kib*szott k*rva életbe bele. Ilyen nincsen. Egy normális egészséges társadalomban nincsenek b*zik. Az lenne a felháborító ha a melegek támogatást is kapnának. Én elsírommagam komolyan mondom. A neonáci cikk írója izraeli. Ezzel elmondtam mindent. Azzal hogy amerika ellenes... hát lehet benne valami de hát ki van amerikával? Azt tartom természetes dolognak ha az ember ellene van. Végre valami világméretű "ismeretterjesztő" ami ébresztő hatással van. Ne a látványt érzékeljétek. Lássatok mögé. Hatalmas értékű az az érzelem lelki pszichikai hatás amit ez a film ad. Nem is film... tanítás. Tanuljatok!

2010. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
12%

Igen, SHALOM.


Nem vagyok zsidó, de akkor is SHALOM! Hogy téged idegesítselek, te undorító degenerált f@szkalap! Mi az, ennyire kicsi a kuki, hogy naggyonvagesz náci bandához kell vágódni? Attól majd hosszabb lesz, meg nem fogsz félni a lányoktól meg a játékmacitól? Hát... hajrá.

2010. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
12%

Kíváncsi vagyok a baromi nagy önérzetű neonácik közül hány mert megnyikkanni az előző rendszer idejében.

Jaj a borzasztó rettenthetetlen harczosok dühe csak nem lecsillapult, mikor május elsején megetették őket?

Jaj srácok... ez olyan nem.. trendi...

2010. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
milyen neonáciK?
2010. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!