Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lelőhették volna az összes...

Lelőhették volna az összes statisztát? (Brad Pitt film forgatása)

Figyelt kérdés

[link]


Egy biztos: elmehet tőlem a "Brangelina" a fenébe, amikor pár hónapja itt voltak, senki se bántotta őket, most meg úgy jöttek, mintha ellenségek vennék őket körül? Gőgös hollywoodiak, forgassatok otthon!


2011. okt. 10. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem erősítették meg azt, hogy arról a forgatásról valók márminta rendőrség nem erősítette meg a hírt

amugy mi a francnak lőnék le a statisztákat? mire jó az nekik?

2011. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Leszállt a Brad Pitték különgépe, aztán utánuk a másik gép Londonból és abban voltak a fegyverek. Engedély se volt, pedig fegyverekre akkor is kell, ha azok hatástalanítottak.
2011. okt. 10. 21:45
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút mindenkit lemészároltak volna.

Mert forgatás közben tuti csőre töltött fegyverekkel szaladgáltak volna egymásra lövöldözve, tuti ennyi eszük van.


Istenem... -.-'

2011. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 tetro ***** válasza:
60%
szerintem forgatási kellékekről van szó. de persze te a kis nulla haza zavarhatod ezért a produkciót, leszarva, hogy mennyi pénzt hagyott volna itt. vagy akár gondolkodhatsz is. egy profi filmes csapat talán tudja, hogy mit hozott magával. egyszerűen csak elbaszták a papírozást, csodálatos rendőreinknek meg végre volt lehetőség lekapcsolni egy döbbenetes mennyiségű fegyverszállítmányt... hogy volt-e valódi veszély? nem. jön-e brad pitt újra ide forgatni? nem. igazi siker story.
2011. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Csak nem az eloirasnak megfelelően voltak a fegyverek... Szerintem Figyelmetlenség/ rossz szervezés volt az egesz... Nem hinnem, hogy rendes töltényeik is voltak/ vannak. Csak csomó fegyver+ vaktölteny.
2011. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

A forgatáshoz kellettek. Biztos nem akartak velük lövöldözni(tekintettel, hogy lőszer nem volt hozzá), de az összes fegyver éles volt(nem volt hatástalanítva). Nem tudom, hogy gondolták, hogy ez átmegy a határon. A vámos fejét el tudom képzelni...


-Van valami elvámolnivalója?

- Igen, lenne itt kérem 5 Dragunov mesterlövészpuska, 20 M-16-os és 5 AK-47. Hol van a kassza?

2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 tetro ***** válasza:
60%
azt én se értem, hogy gondolták. habár lehet az USA-ban nem ilyen szigorúak a szabályok. mondjuk ha hatástalanítva lennének, akkor vaktöltényt se tudnának vele elsütni, nem? azért a nélkül fura lenne a film...
2011. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
39%
Az usában lehet hogy ezért a helyszínen agyonlőtték volna,ott nem nagyon sz*roznak a fegyvertémán,akárkinek is van a kezében(repülőjén).
2011. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem lőhették volna le, de a törvényeket be kell tartani. Ez nem úgy megy, hogy ha valaki Brad Pitt, akkor már a törvények fölött áll. Ha ezt az USA-ban próbálta volna meg, már rég a börtönben ülne és várná a döntést, hogy hány százezer dollár óvadék fejében védekezhet szabadlábon.
2011. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Épp ezzel kell nekünk foglalkozni? Valószínűleg forgatás után visszavitték volna, nem az utcán dobálják szét.
2011. okt. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!